Thursday, June 13, 2024
Home / Kultura  / Wydarzenia  / Dermiss już pełnoletni! Relacja z urodzin

Dermiss już pełnoletni! Relacja z urodzin

"Miasto Kobiet" bawiło się w najlepsze!

Dermiss tort

Dermiss ma już 18 lat! / fot. redakcja

„Miasto Kobiet” potrafi się ustawić! Dla nas nie ma żadnych ograniczeń i świętujemy już w czwartek! Kto powiedział, że weekend zaczyna się dopiero po opuszczeniu murów pracy? My takie rozrywki mamy przecież wpisane w nasze obowiązki ; ) A gdzie tym razem byłyśmy? Na osiemnastce jednego z najbardziej cenionych krakowskich salonów beauty: Akademii Urody Dermiss. Oto jak było

 

Akademia Urody Dermiss to niezwykle klimatyczne miejsce, stworzone przez Jolantę Staszczak z myślą o kobietach i ich potrzebach. Tutaj każda z Was może zrelaksować się, poczuć bezpiecznie i porozmawiać o pielęgnacji zupełnie na luzie z wykwalifikowanymi pracownikami. Do wyboru pacjentki mają naprawdę ogromny wachlarz zabiegów, od medycyny estetycznej, poprzez kosmetologię, na stylizacji paznokci i makijażu kończąc. Jednym słowem: odnajdą tam rozwiązanie na każdy urodowy problem.

Magda Steczkowska

Wydarzenie swoją obecnością uświetniła sama Magdalena Steczkowska. Na zdjęciu z Jolantą Staszczak i jej córką / fot. redakcja

To zaangażowanie i pełen profesjonalizm zespołu, a także prowadzenie biznesu wkładając w niego całe serce, zaowocowało tym, że wczoraj mogłyśmy być świadkami już osiemnastu lat sukcesu Akademii Urody Dermiss.

Dermiss tort

Dermiss ma już 18 lat! / fot. redakcja

Położony w Centrum Handlowym Zakopianka salon 4 lipca zorganizował w swoich (niemałych!) murach urodziny. Imprezę otwarła wzruszająca mowa właścicielki, Jolanty Staszczak, która z sentymentem wspominała swoją drogę do sukcesu i opowiadała o filozofii miejsca. Drugą i zarazem największą atrakcją wieczoru był koncert Magdaleny Steczkowskiej. Wokalistka – która sama otwarcie przyznaje się, że od lat jest wierną klientką Dermiss – wykonała kilka utworów i zahipnotyzowała publiczność swoim mocnym głosem i emocjami, jakie towarzyszyły jej występowi. Następnie nadszedł czas na poczęstunek! Wszak nie jesteśmy tylko głodnymi emocji istotami. Pyszne przekąski i urodzinowy tort dodały energii uczestnikom do dalszej części imprezy, która wymagała odrobiny intelektualnego zaangażowania. Wysłuchaliśmy ekspertów, którzy zaprezentowali najnowsze zabiegi dostępne w salonie. Dodatkową atrakcją była możliwość przyjrzenia się na żywo, jak przebiegają.

zabiegi

A na koniec garść informacji o zabiegach / fot. redakcja

Zmęczone, ale w szampańskich nastrojach wróciłyśmy do domu. A Akademii Urody Dermiss raz jeszcze życzymy wszystkiego, co najlepsze!

 

DERMISS Zakopiańska
ul. Zakopiańska 62 B, Kraków
+48 887 201 200
+48 12 293 32 84
dermiss@dermiss.pl
www.dermiss.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ