Wednesday, May 22, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Depilacja laserowa pach – zabieg nr 2

Depilacja laserowa pach – zabieg nr 2

Specjalnie dla Czytelniczek „Miasta Kobiet” testujemy zabieg depilacji laserowej pach laserem LightSheer w salonie Estetimed w Warszawie

depilacja laserowa pach w salonie Estetimed w warszawie

Depilacja laserowa pach w salonie Estetimed w Warszawie

Jak wyglądają zabiegi kosmetyczne. Czy są skuteczne? Czy bolą? Specjalnie dla naszych Czytelniczek testujemy zabiegi kosmetyczne. Tym razem sprawdzamy skuteczność depilacji laserowej w salonie Estetimed w Warszawie.

Wczoraj, po 7-tygodniowej przerwie, stawiłam się w gabinecie Estetimed na drugim zabiegu depilacji laserowej pach. Cała wizyta przebiegała zasadniczo tak samo jak pierwsza [TEST DEPILACJA PACH] – na początku wywiad dotyczący stanu zdrowa, przyjmowanych leków, kontaktu z promieniami słonecznymi itp.

Następnie Pani Iwona podzieliła pachy (ogolone) na kwadraty i rozpoczęła pracę laserem. Jedyną odczuwalną różnicą było zwiększenie mocy lasera i faktycznie bolało chyba trochę bardziej. I będzie tak przy każdym zabiegu – moc jest zwiększana, jednak dostosowywana indywidualnie do pacjentki. Ważne jest informowanie o odczuciach, czy są to kłujące „igiełki” (ok), czy też rozlane ciepło w miejscu strzału lasera (za duża moc). Już po zabiegu i przyłożeniu poduszeczki z lodem ból ustąpił w ciągu 2 minut i nie czułam żadnego dyskomfortu.

Po poprzednim zabiegu przez ok. 2 tygodnie włoski wypadały, następne ok 2-3 tygodnie był spokój i pachy były gładziutkie:) Gdy zaczęły odrastać były to pojedyncze włoski, o znacznie słabszej konstrukcji.

Jestem już umówiona na kolejny zabieg za 7 tygodni (16 stycznia), jednak Pani Iwona zaleciła prowadzenie własnej obserwacji, ponieważ może się okazać, że zabieg będzie można przeprowadzić wcześniej lub później. Wskazówką ma być pojawienie się pierwszych włosków, po których należy odczekać 2 tygodnie i spokojnie można umawiać się na wizytę. Oczywiście kolejny zabieg także opiszę Wam na blogu:)

[Agnieszka Kowalska]

Estetimed, Warszawa, ul. Ogrodowa 7, tel. 698 549 219, www.estetimed.pl

Edit: zobacz jak wyglądał kolejny zabieg depilacji pach laserem Light Sheer

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Kaska 21 kwietnia, 2015

    Fajna sprawa taki laserowe usuwanie owłosienia. Polecam. Ja robiłam sobie zabieg w Skin Concept na Wilanowie. Nawet tak bardzo nie bolało.

  • Klara28 5 maja, 2015

    Ja zrobiłam sobie taki zabieg w Laser Glamour w Łodzi i efekty są bardzo fajne. Moja depilacja laserowa wiązała się z 5 zabiegami, ale było warto odwiedzić gabinet kosmetyczny http://www.laserglamour.pl/

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ