Tuesday, May 28, 2024
Home / PARTNER MK  / Depilacja laserowa w Gdańsku – Laser Vectus

Depilacja laserowa w Gdańsku – Laser Vectus

Z zabiegu płyną same plusy! Jeszcze się zastanawiasz?

Umów się na zabieg! / fot. materiały prasowe

Usuwanie zbędnego owłosienia najlepiej rozpowszechnionymi metodami na rynku bywa kłopotliwe, uciążliwe czy nawet denerwujące. Wielu Paniom z pewnością zdarzyło się marzyć, aby te niechciane włoski zniknęły na dobre. Tymczasem jest to możliwe dzięki nowoczesnym metodom depilacji laserowej. Zdecydowanie się na taki rodzaj usuwania zbędnego owłosienia jest właściwie pozbawiony wad, co więc zyskujemy?

Umów się na zabieg! / fot. materiały prasowe

Idealnie gładka skóra na zawsze

Znane współcześnie technologie pozwalają na osiągnięcie wysoce zadowalającego efektu usuwania owłosienia, przykładowo laser diodowy Vectus wyróżnia się skutecznością aż 95%. Pozostałe 5% dotyczy niewielkiej ilości włosków, które z uwagi na swoją fazę wzrostu nie zostały początkowo usunięte i mogą pojawić się w ciągu roku po zabiegu, jednak aby całkowicie je usunąć, wystarczy wówczas przeprowadzenie jednego zabiegu przypominającego.

Więcej na temat lasera Vectus: https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Niższe koszty

Dla wielu osób z pewnością niezrozumiałe jest, że depilacja laserowa może być bardziej opłacalna niż np. stosowanie depilatora czy golenie maszynką, a jednak. Nie jesteśmy w stanie dokładnie zliczyć pojedynczych kosztów zakupu, depilatora, maszynek, kremów i pianek do golenia czy kosmetyków łagodzących. Za depilację laserową zapłacimy większą kwotę, jednak jednorazowo. W rezultacie szybko zapomnimy o ponoszeniu jakichkolwiek kosztów związanych z depilacją.

Koniec z wrastającymi włoskami i zapaleniem mieszków włosowych

Ten aspekt zdrowotny przekonuje wiele kobiet do przeprowadzenia zabiegu depilacji laserowej. Liczne powszechnie stosowane metody usuwania zbędnego owłosienia sprawiają, że skóra jest zaczerwieniona, pojawiają się podrażnienia, ból, pieczenie lub swędzenie oraz często wrastające włoski po depilacji. Jednak zdecydowanie najbardziej dokuczliwy będzie jej nieestetyczny wygląd. Jeśli zdecydujemy się poddać serii zabiegów depilacji laserowej, to takie problemy przejdą do historii i nigdy nie powrócą.

Wygoda

Z pewnością na decyzji o usunięciu nadmiernego owłosienia laserem zyska nasza spontaniczność. Będziemy pewne, że nasza skóra jest zawsze gładka, więc chętniej wybierzemy się na basen, gdy tylko ktoś rzuci takie hasło. Również wyjazd na wakacje będzie wymagał zdecydowanie mniej przygotowań, a i w czasie pobytu nie będziemy martwić się o nieestetycznie odrastające włosy.

Więcej czasu dla siebie

W dzisiejszych czasach bardzo trafne wydaje się powiedzenie: „czas to pieniądz”. Nieustannie nam go brakuje, żyjemy w pośpiechu i chciałybyśmy, aby doba była dwukrotnie dłuższa. Depilacja maszynką, woskiem czy depilatorem wymaga wygospodarowania regularnie pewnej ilości czasu nawet kilkudziesięciu minut, które jeśli usuniemy włosy laserowo, możemy spożytkować w zdecydowanie bardziej przyjemny sposób.

Opinia Kosmetologa z Clinica Cosmetologica w Gdańsku

Wiele Pań, które przychodzą na konsultację w celu poddania się zabiegowi depilacji laserowej wybranej partii ciała, stara się przygotować na bardzo nieprzyjemne doznania, wręcz ból i silne podrażnienie. Pokutuje mylne przekonanie, że jest to metoda inwazyjna i bardzo bolesna, co jest nieprawdą. Stosowany w Clinica Cosmetologica w Gdańsku Laser Vectus, jest urządzeniem wyposażonym w najnowszą technologię. Zabieg z jego zastosowaniem NIE BOLI tak mocno jak innymi laserami! U niektórych osób widoczne jest delikatne zaczerwienienie po zabiegu, jednak po kilku godzinach nie ma po nim śladu. Warto więc powtarzać Paniom, ale również Panom jak wiele mogą zyskać, poddając się takiej depilacji i zaznaczać, że nie czekają ich żadne przykre doznania – mówi Natalia Munda, kosmetolog z Clinica Cosmetologica w Gdańsku

Na zabieg możesz się umówić w Gdańsku:

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
tel. +48 791 604 604

Tak wygląda zabieg:

Oceń artykuł
5 komentarzy
 • Malwa 17 kwietnia, 2018

  Kurczę mieszkam tam niedaleko i nawet nie wiedzialam o tym, ze jest tam taki gabinet :O A ktos juz byl tam na depilacji i moze cos powiedziec:? Przznam szczerze, ze chetnie bym skorzystala 😉

 • owieczka1990 19 kwietnia, 2018

  No własnie, ktos byl??
  Ja kiedys bylam w Olsztynie u takiej niemiłej babki że mam teraz wstręt ;/
  Bo samego zabiegu się nie boję jakoś specjalnie 😀 A fajnie jak mam na chwilę urlop od maszynki 😀

 • S.I. 27 kwietnia, 2018

  Ja byłam 😀 Czad po postu bo się bałam jak głupia a szczerze mówiąc bardziej boli depilacja woskiem 😀
  Teraz mają tam takie maszyny, że nic nie czuć prawie no i szybko cały zabieg trwa 😀 A teraz już się w Sopocie otworzyli więc dla mnie bomba bo nie będę musiała dojeżdżać

 • Ala 7 maja, 2018

  ja tez bylam i spoko mega mila obsluga i super szybko wszystko 🙂

 • Karolina 1 czerwca, 2018

  Ja byłam na depilacji laserowej Vectusem w Gdyni, też w CC. Pani rejestrująca zaproponowała Gdynie, bo był szybciej wolny termin – obsługa super. Laser nie boli prawie wcale, miałam robione pachy.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ