Tuesday, April 23, 2024
Home / PARTNER MK  / Depilacja laserowa okolic bikini

Depilacja laserowa okolic bikini

Depilacja laserowa okolic bikini trwa krótko, jest bezbolesna, a wydatnie poprawia samopoczucie i pewność siebie

depilacja-laserowa-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Każda kobieta chce się czuć pięknie i komfortowo we własnym ciele. Dlatego też wykonywanych jest wiele zabiegów, które poprawiają wygląd oraz kondycję skóry. Ich nieodłącznym elementem jest depilacja, która zapewnia osiągnięcie doskonałych efektów. Na czym polega depilacja laserowa okolic bikini?

 

 1. Depilacja laserowa ‒ na czym polega?
 2. Zalety depilacji laserowej

Depilacja laserowa ‒ na czym polega?

Depilacja laserowa bikini umożliwia pozbycie się niechcianego owłosienia w okolicach intymnych. To bardzo ciekawa alternatywa dla depilacji przy użyciu tradycyjnych metod, takich jak na przykład wosk. Do przeprowadzenia zabiegu depilacji laserowej nie trzeba specjalnie się przygotowywać. Warto pamiętać o tym, aby ogolić depilowane miejsce w dniu zabiegu oraz nie smarować skóry kremem. Powinna być ona bowiem sucha. Sam zabieg trwa około 15-20 minut i polega na skierowaniu wiązki lasera w cebulki włosów. W trakcie zabiegu pacjent może odczuwać delikatne kłucie, jednak dyskomfort jest zdecydowanie mniejszy, niż ma to miejsce przy zastosowaniu tradycyjnych metod depilacji. Zabieg wykonać można zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Obejmuje on obszar pachwin po wewnętrznej stronie ud, przestrzeń między pośladkami oraz dolną granicę brzucha.

Zalety depilacji laserowej

Depilacja laserowa bikini przynosi korzystne efekty. Ten obszar ciała jest bardzo wrażliwy i delikatny, dlatego należy starannie dobierać rodzaj zabiegów depilacyjnych. Laser będzie w tym przypadku najtrafniejszym wyborem. Pozwala nie tylko na osiągnięcie pięknej i gładkiej skóry, ale również na trwałe pozbycie się problemu odrastających włosków. Warto pamiętać o tym, że stosowanie mechanicznych metod depilacji, takich jak chociażby wyrywanie ich wraz z cebulkami lub przycinanie za pomocą maszynki, nie eliminuje tego problemu. Celem działania lasera jest niszczenie wewnętrznych struktur włosa. Wykonanie kilku zabiegów zapobiega ich odrastaniu. Depilacja laserowa najlepiej sprawdza się w przypadku włosów ciemnych. Z zabiegów skorzystać można na terenie placówek kosmetycznych. Warto wybierać gabinety cieszące się dobrymi opiniami i dysponujące wysokiej jakości sprzętem. Godnym polecenia miejscem jest z pewnością sieć salonów kosmetycznych Depilacja.pl. Firma świadczy swoje usługi na terenie całej Polski. Najwyższej jakości sprzęt oraz wykwalifikowany i posiadający duże doświadczenie zawodowe personel, gwarantują pełne zadowolenie każdego klienta. Warto zadbać o swój wygląd i dobre samopoczucie. wybierając depilację laserową.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
2 komentarze
 • Pejna 29 października, 2020

  Sama zdecydowałam się na depilację laserową bikini oraz nie żałuję. Miałam długie lata probemy z podrażnieniami i dopiero właśnie depilacja laserowa sprawiła, ze problemy te znacznie sie zmniejszyły. Poza tym mam ciemne i grube włosy tak wiec nawet jeśli sie ogoliłam to i tak byly widoczne czarne kropki – jest to kłopotliwe.

  Depilację w Krakowie wykonywałam w Instytucie Bielendy:
  https://instytut.bielenda.pl/oferta/depilacja-laserowa/

  Jeśli ktoś jest z Krakowa, moge polecić bo depilacja wykonana naprawdę profesjonalnie.

 • Celie 2 listopada, 2020

  Sama ostatnio się poddałam bo miałam już dość włoskow w tych okolicach. Nawet jak się wygoliłam to były widoczne ciemne kropki już kilka godzin po goleniu. Co było dla mnie niesamowicie wprost krępujące.

  W przypadku ciemnych włosów depilacja bardzo dobrze działa tak wiec wystarczyło kilka zabiegów, aby pozbyć się ich całkowicie.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ