Sunday, May 26, 2024
Home / PARTNER MK  / Depilacja laserowa – czas wykonywanego zabiegu

Depilacja laserowa – czas wykonywanego zabiegu

Masz dość codziennych podrażnień na bikini i uciążliwych krostek?

Dzięki laseroterapii uzyskamy trwałe efekty gładkiej skóry / fot. fotolia

Każdego dnia nasza codzienna pielęgnacja skóry w formie golenia włosków  zajmuje nam około 10 – 15 minut, co w przeliczeniu na tydzień wynosi około  godziny. Jak skutecznie zaoszczędzić czas i przeznaczyć go na przyjemności? Odpowiedź brzmi –  Zabiegi Depilacji Laserowej.

Dzięki laseroterapii uzyskamy trwałe efekty gładkiej skóry / fot. fotolia

Dzięki laseroterapii uzyskamy trwałe efekty gładkiej skóry / fot. fotolia

Depilacja laserowa jest to doskonała metoda dla osób zabieganych, które cenią swój cenny czas i poszukują metody, która skutecznie skróci ich codzienny czas pielęgnacji skóry. Dodatkowo laseroterapia to zabieg skierowany nie tylko dla Pań, ale również i mężczyzn męczących się z ciągłymi podrażnieniami skóry, wrastającymi włoskami czy grubym i mocnym owłosieniem. Jak działa depilacja laserowa? Wiązka lasera niszczy wewnętrzne struktury włosa(brodawkę wraz z macierzą), które odpowiadają za jego wzrost, efekt? Po odbyciu serii zabiegów żegnamy się na długi czas z nadmiernym owłosieniem. System niszczenia owłosienia opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy, brzmi nieznanie? Proces ten polega na wnikaniu wiązki lasera poprzez barwnik włosa (melaninę) do jego głębszych struktur, co daje efekt niszczenie wybiorczo włosa bez ryzyka uszkodzenia skóry (w jasnej skórze występuje minimalna ilość barwnika co powoduje niewidoczność dla wiązki lasera).

Jak długo trwa zabieg? W przypadku pierwszej wizyty w gabinecie Depilacji laserowej zabieg poprzedza konsultacja oraz próba laserowa – pozwala to na wyeliminowanie przeciwwskazań oraz sprawdzenie tolerancji naszej skóry na działanie wiązki lasera. Laser LightSheer Duet jest to obecnie jeden z najczęściej wybieranych i polecanych laserów do usuwania owłosienia. Posiada on dwie głowice – mała i dużą, co znacznie ułatwia przebieg zabiegu oraz zwiększa komfort pacjenta. Duża głowica dzięki zwiększonej średnicy sprawia, że zabieg na pachy trwa zaledwie 4 minuty! Niemożliwe? Teraz możemy to sprawdzić – Gabinet Depilacji Laserowej Depilacja.pl ma w swojej ofercie pierwszy darmowy zabieg laserem LightSheer Duet na pachy! Kolejne partie ciała w zależności od wielkości obszaru wahają się od 5 do 40 minut. Przy zabiegu na nogi (łydki + uda) należy zarezerwować około 20 – 30 minut. Często największym obawom przypisujemy obszar bikini. Dzięki wykorzystaniu systemu chłodzenia małej głowicy lasera LightSheer Duet oraz systemowi próżni w dużej głowicy (zasysa skórę i obkurcza zakończenia nerwowe, dzięki czemu zmniejszamy bolesność zabiegu) czas pracy na obszarze bikini to czas około 7 – 10 minut. U osób z niskim progiem bolesności, dzięki błyskawicznemu wykonaniu zabiegu przebiega on sprawnie i bez komplikacji.
Przeciwwskazaniami do zabiegu depilacji laserowej jest przede wszystkim ciąża i okres karmienia piersią. Osoby, które zażywają środki światłouczulające np. niektóre hormony lub substancje ziołowe (dziurawiec, nagietek) są czasowo wykluczone z możliwości wykonania zabiegu.
Wiosna jest to doskonały moment na wykorzystanie depilacji laserowej i przygotowanie swojej skóry do lata. Jeżeli masz dość codziennej pielęgnacji maszynką lub bolesnych zabiegów z wykorzystaniem wosku bądź depilatora odwiedź Gabinet depilacji laserowej EpiLove – nasi specjaliści zatroszczą się o Twoją skórę!

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Małgorzata 25 sierpnia, 2017

    laserowa depilacja była najlepszym Zabiegiem jaki ostatnio wykonałam. to ogromny komfort nie miec włosów na nogach :]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ