Thursday, May 30, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Depilacja laserem Light Sheer – efekt końcowy

Depilacja laserem Light Sheer – efekt końcowy

Nasza dziennikarka opowiada nam o swoich wrażeniach i efekcie końcowym zabiegów depilacji laserem Light Sheer w gabinecie Estetimed w Warszawie. Zobacz!

depilacja laserowa pach w salonie Estetimed w warszawie

Depilacja laserowa pach w salonie Estetimed w Warszawie

Nasza dziennikarka opowiada nam o swoich wrażeniach i efekcie końcowym zabiegów depilacji pach laserem Light Sheer w gabinecie Estetimed w Warszawie.

 

Od jesieni ubiegłego roku specjalnie dla Czytelniczek Miasta Kobiet testuję zabieg depilacji pach i opisuję jego etapy w naszym portalu. Dwa miesiące temu miałam ostatni zabieg i mogę podsumować efekty.

Efekty depilacji laserowej

Muszę przyznać, że podczas ostatniego zabiegu włoski (pojedyncze!) były już tak słabe, że niespecjalnie nawet odczuwałam ból. Przez małą ilość niechcianego owłosienia zabieg trwał także o wiele krócej niż na początku – dosłownie kilka minut. Teraz – z perspektywy odczekanych dwóch miesięcy po zabiegu widzę, że tylko kilka włosków nie poddało się laserowi – niektóre są wyjątkowo waleczne i uparte. Nie narzekam jednak, ponieważ pozostało ich niewiele i widoczne są dopiero po wnikliwym wpatrywaniu się z bliska. Szczerze mówiąc w ogóle o nich nie pamiętam i nawet ich nie golę. Ale ponieważ chciałabym mieć psychiczny komfort 100% sukcesu chyba poproszę o „ostrzelenie” ich jeszcze raz w listopadzie.

Depilacja laserowa łydek

Tak przy okazji rozpoczęcia zabiegów… na łydki. Bo depilacja laserowa wciąga!:) Oczywiście wciągają nie same zabiegi (nie żebym była masochistką), ale efekt końcowy i komfort, który dają. Nie mogę już doczekać się, jak bez codziennego golenia nóg będę mogła nosić sukienki w przyszłym roku. I ponoć walka z włosami na nogach jest łatwiejsza.

Polecam wszystkim, bo naprawdę warto!

I ponieważ nasłuchałam się od koleżanek wielu niepochlebnych opinii na temat nieskutecznych rodzajów depilacji i niekompetentnej obsługi – z całego serca rekomenduję zabiegi laserem Light Sheer w gabinecie Estetimed. Nie bez kozery gabinet zajął II Miejsce w Plebiscycie Srebrne Lustra Miasta Kobiet!:)

Agnieszka Kowalska

Estetimed, Warszawa, ul. Ogrodowa 7, tel. 698 549 219, www.estetimed.pl

 

Zobacz jak wyglądał pierwszy, drugi, trzeci i czwarty zabieg laserem Light Sheer.

 

Oceń artykuł
10 komentarzy
 • Kitka 12 lutego, 2017

  Jestem zadowolona z efektów depilacji przy użyciu Light Sheer Duet. Obecnie jestem po trzeciej serii w Estetika w Krakowie. O skuteczności takiej depilacji czytałam sporo więc nie obawiam się efektu końcowego. Trochę niepokoił mnie aspekt…dyskomfortu w trakcie depilacji, jestem dość mało odporna na ból.Okazało się, że niepotrzebnie, bo kompletnie nic mnie nie bolało. Raczej odczuwałam takie lekkie mrowienie.

 • Marta 19 maja, 2017

  Ja byłam w Vici Clinic na zabiegach laserem Light Sheer Duet. Mam jasne włoski na łydkach, myślałam, że to będzie problemem. Jestem po trzech zabiegach i już jestem bardzo zadowolona z efektu ale myślę, że jeszcze co najmniej raz się przejdę. Warto spróbować bo każdy pierwszy zabieg jest za pół ceny.

 • Dafne 11 sierpnia, 2017

  Moim zdaniem zdecydowanie najlepszą metodą depilacji jest depilacja laserem ipl. Sama chodziłam wcześniej do kliniki a teraz kupiłam własny laser Panasonica – świetna sprawa. Używanie takiego urządzenia w domu jest bardzo przydatne i oszczędza sporo czasu. 🙂

 • Aleksandra 19 sierpnia, 2017

  Ja miałam dość twarde włoski, które odrastały co drugi dzień. Znudziło mi się prawie codzienne golenie nóg zwykłą maszynką i zafundowałam sobie depilację laserową. Dokładnie zabieg wykonywany był laserem diodowym. Jego nazwa to Chromatica Platinum XL i powiem Wam, że po 4 wizytach uzyskałam zadowalające efekty. Depilację wykonywałam w SC Beauty Clinic w Sosnowcu i polecam wszystkim!

 • Karolina 3 października, 2017

  Pani Aleksandro tylko nie wiem jak to możliwe ? Jak w tak krótkim czasie od momentu pojawienia się w scbeauty laseru zdążyła Pani zrobić aż 4 zabiegi ? 😉 chyba nie robiła ich Pani co 2 tygodnie ?;)

 • Tola 26 października, 2017

  Dla mnie depilacja laserowa jest wybawieniem. Dużo ćwiczę i nie ukrywam, że włosy w takich miejscach działają mi poważnie na nerwy. Chodzę do Vici Clinic w Krakowie i sukcesywnie pozbywam się owłosienia na całym ciele. Na każdą partię pierwszy zabieg mam za pół ceny, to korzystna opcja. Efekty też szybko widać.

 • Monia32 5 stycznia, 2018

  Byłam narazie na jednym zabiegu depilacji laserowej pach w Częstochowie w LAser Delux. Po dwóch dniach nie mam żadnych podrażnień pod pachami i faktycznie mogę powiedzieć, że strasznie o wielkim bólu podczas zabiegów jest trochę mitem 🙂

 • Kamilka 27 marca, 2018

  Ja zaczęłam laserową depilację bikini w Warszawie w Laser Care. Mam naprawdę świetne rezultaty jak do tej pory wykonałam 3 zabiegi i włoski mi praktycznie nie odrastają. Oczywiście wykonam całą serię ale już jest dla mnie niesamowita ulga. http://lasercare.pl/pl/depilacja-laserowa-dla-kobiet.html Tutaj macie namiary jak ktoś szuka sprawdzonego salonu w Warszawie.

 • RenataD 20 listopada, 2018

  Jak wiele z was zauważyło depilacja laserem LightSheer daje rewelacyjne efekty, pozwalając cieszyć się gładkim ciałem przez długi czas (w przeciwieństwie do IPL, który jest o wiele mniej skuteczny). Jeśli któraś z Was mieszka w Krakowie, zapraszamy do skorzystania z usług naszego renomowanego Centrum Medycznego Nowomed – oferujemy szeroki zakres zabiegów z zakresu laseroterapii i nie tylko. Sprawdźcie w wolnej chwili naszą ofertę.

 • joasia 5 marca, 2019

  Witajcie, ja byłam na Light Sheer Infinity i osobiście jestem bardzo zadowolona, mogę wam polecić całym sercem. Nie boli, trwały efekt a ponadto można znaleźć go w dobrych cenach. REWELACJA!!!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ