Sunday, May 19, 2024
Home / PARTNER MK  / Depilacja idealna nie tylko na lato

Depilacja idealna nie tylko na lato

Jesienią czy zimą, w deszcz, śnieżycę, zawieruchę ‒ depilujmy się na poprawę nastroju

depilacja wydepilowane laski

Depilacja mile widziana przez cały rok / fot. Depositphotos

Wraz z nadejściem chłodniejszych dni większość przedstawicielek płci pięknej porzuca zabiegi kosmetyczne, także takie jak depilacja, aż do lata. Sporo kobiet uważa, że powinny dbać o ciało wyłącznie, gdy mają szanse je pokazać – w stroju kąpielowym, sukience, spódnicy lub szortach

 

6 powodów, dla których warto depilować ciało przez cały rok

Przyjrzyjmy się z bliska depilacji. Czy warto ścinać nieustannie odrastające włoski, kiedy można zdecydować się na lepszą alternatywę? Czy ma sens depilować się zimą, jeśli nogi są stale zakryte przez długie spodnie i grube rajstopy?

Depilacja zimą zaowocuje lepszymi efektami na wiosnę i lato

Regularna depilacja w chłodniejszych miesiącach przyczynia się do przerzedzenia i osłabienia włosków, dzięki czemu efekty zabiegów wykonywanych w następnym kwartale będą nie tylko lepsze, ale i trwalsze.

Nawilżenie zimową porą ratunkiem dla suchej skóry

Suche, zanieczyszczone powietrze, działające na pełnych obrotach grzejniki oraz znaczne ograniczenie spożywanej wody przyczyniają się do zauważalnego pogorszenia kondycji skóry. Depilacja w połączeniu z zabiegiem złuszczającym (peelingiem) gwarantuje niewiarygodne efekty w zakresie wchłaniania kremów nawilżających, poprawiając ich skuteczność.

Koniec z krwawiącymi mieszkami włosowymi

Nieregularna depilacja przyczynia się do wzmocnienia włosków. Powrót do systematycznych zabiegów po dłuższym czasie sprawia, że stają się nie tylko dużo bardziej niekomfortowe, ale również mogą zakończyć się powstaniem krwawych strupków.

Depilacja dla ochrony mieszków włoskowych i ukojenia skóry

Regularna depilacja połączona z odpowiednimi zabiegami pielęgnacyjnymi – złuszczaniem i nawilżaniem – zapobiega wrastaniu włosków, przez co ogranicza ryzyko wystąpienia zapalenia mieszków włosowych. Przeprowadzana nawet na szczególnie delikatnej skórze, pomaga zachować jej zdrowie na co dzień oraz widocznie poprawić wygląd latem.

Po co rezygnować z aktywności fizycznej?

Chociaż chłodne miesiące rozleniwiają, nikt nie powiedział, że trzeba w tym czasie zrezygnować z aktywności fizycznej. Fitness, siłowania, basen, jacuzzi, sauna – możliwości jest wiele, a piękne, zadbane, gładkie i wydepilowane ciało stanowi wizytówkę każdej kobiety.

A na koniec… depilacja w walce z zimową chandrą

Nie od dziś wiadomo, że drobne zabiegi kosmetyczne przekładają się na dobre samopoczucie. Długie, szare, zimowe dni często powodują chandrę. Dokładna depilacja to kilka chwil sam na sam z własnym ciałem, które znacząco poprawią humor – przecież nie ma nic lepszego niż piękne, gładkie i dopieszczone ciało.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ