Monday, March 4, 2024
Home / Kultura  / Muzyka  / Depeche Mode: Tylko 3 tygodnie do pierwszego koncertu w Łodzi

Depeche Mode: Tylko 3 tygodnie do pierwszego koncertu w Łodzi

Paryż, Mediolan, Berlin, Łódź

Depeche Mode

Depeche Mode zagra w lutym w Polsce / fot. Anton Corbijn

Depeche Mode rozpoczęli w styczniu trasę po Europie. Fani mają kolejną szansę doświadczyć surowej, emocjonalnej mocy trasy Memento Mori, określonej przez Rolling Stone jako „zachwycające święto życia i muzyki”

 

Depeche Mode, którzy sprzedali ponad 100 milionów płyt i zagrali dla ponad 35 milionów fanów na całym świecie, pozostają nieustannie rozwijającą się i wyjątkowo wpływową siłą w muzyce.

24 marca 2023 roku wraz z rozpoczęciem trasy Memento Mori zespół wydał docenioną przez krytyków piętnastą studyjną płytę o tej samej nazwie. Pierwszy singiel Ghosts Again został określony jako „hipnotyzujący” (Rolling Stone) i „urokliwa, nawiedzająca piosenka” (Revolver). Depeche Mode nadal stanowią niezatarte źródło inspiracji dla fanów, krytyków i artystów, kontynuując niezwykłą i trwającą legendę.

 

Zobacz też:
ADELE ogłasza letnie koncerty w Monachium

 

Depeche Mode koncerty 2024

Po sprzedaży ponad dwóch milionów biletów na dotychczasową trasę koncertową Memento Mori i po wyprzedanych koncertach w Ameryce Północnej i Europie, Depeche Mode ogłosili dodatkowe daty trasy koncertowej w Europie na rok 2024.
Zimowa część trasy Memento Mori rozpoczęła się 22 stycznia w O2 Arena w Londynie.

Podczas trasy Memento Mori, Depeche Mode ponownie nawiązali współpracę z luksusową szwajcarską marką zegarków Hublot, aby wspierać działania charytatywne zespołu. W ramach trasy, Hublot i Depeche Mode będą wspierać Conservation Collective, globalną sieć fundacji promujących inicjatywy środowiskowe na poziomie lokalnym, ze szczególnym uwzględnieniem projektów mających na celu zwalczanie zanieczyszczenia plastikiem, zarządzania odpadami i czyszczenia środowiska. Ponadto, grupa będzie współpracować z zespołem Green Nation Live Nation w celu ograniczenia stosowania jednorazowych plastikowych opakowań, poprawy recyklingu oraz zmniejszenia ilości odpadów żywnościowych i innych podczas trasy i na miejscach koncertów. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej współpracy i tych programów, odwiedź stronę hublot.depechemode.com.

Depeche Mode: Po Paryżu, Mediolanie i Berlinie, czas na Łódź

Nowa trasa koncertowa po Europie rozpoczęła się 22 stycznia 2024 roku w londyńskiej O2 Arenie, a zakończy 5 kwietnia po kilkunastu występach w Lanxess Arena w Kolonii. W trakcie trasy, która obejmie 22 miasta, zespół zagra także kilkanaście występów w Mercedes-Benz Arena w Berlinie, Accor Arena w Paryżu, Wizink Center w Madrycie, Mediolanum Forum w Mediolanie i wielu innych miejscach. Ze sprzedanymi już ponad dwoma milionami biletów, 110-dniowa trasa Memento Mori jest jedną z największych w historii Depeche Mode, a także jedną z największych światowych tras koncertowych w 2023 roku. 

27 i 29 lutego 2024 roku, Depche Mode zagra dwa koncerty w Łodzi (Atlas Arena). Bilety w sprzedaży na livenation.pl

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ