Sunday, September 26, 2021
Home / Uroda  / Dentalux – z nami warto!

Dentalux – z nami warto!

Zdrowie to najlepszy prezent! W trosce o zdrowie i piękne uśmiechy naszych Pacjentów stworzyliśmy Program Profilaktyka - z nami warto!

Dentalux

Podaruj Bliskim piękny uśmiech / fot. Dentalux (fotolia)

Zdrowie to najlepszy prezent! W trosce o zdrowie i piękne uśmiechy naszych Pacjentów stworzyliśmy Program Profilaktyka – z nami warto! Aby mieć swój wkład w Państwa starania o poprawę stanu jamy ustnej, przygotowaliśmy specjalną ofertę Pakietów Profilaktyka.

Dentalux

Podaruj Bliskim piękny uśmiech / fot. Dentalux (fotolia)

Każdy z proponowanych Pakietów możecie Państwo wykorzystać sami, podzielić się nim lub podarować swoim najbliższym. Dzięki zakupowi Pakietu zaoszczędzą Państwo 20 %, a nawet 30 %! Podaruj sobie i swoim bliskim najpiękniejszy prezent jakim jest zdrowy uśmiech na co dzień i od święta!

Pakiet Profilaktyka – Podwójna Dawka 780 zł 624 zł

Przy zakupie Pakietu Profilaktyka (Podwójna Dawka), obejmującego DWA pakiety higienizacyjne zaoszczędzą Państwo 20% (regularny łączny koszt zabiegów zawartych w jednym pakiecie higienizacyjnym to 390 zł).

Pakiet Profilaktyka dla Wrażliwych Zębów - Podwójna Dawka

Pakiet Profilaktyka dla Wrażliwych Zębów – Podwójna Dawka / fot. Dentalux (fotolia)

Pakiet Profilaktyka dla Wrażliwych Zębów – Podwójna Dawka 720 zł 576 zł

Przy zakupie Pakietu Profilaktyka dla Wrażliwych Zębów (Podwójna Dawka), obejmującego DWA pakiety higienizacyjne z wykorzystaniem specjalnego piasku dentystycznego, zaoszczędzą Państwo 20% (regularny łączny koszt zabiegów zawartych w jednym pakiecie higienizacyjnym to 360 zł ).

Pakiet Profilaktyka - Higiena w Ortodoncji - Potrójna Dawka

Pakiet Profilaktyka – Higiena w Ortodoncji – Potrójna Dawka / fot. Dentalux (fotolia)

Pakiet Profilaktyka – Higiena w Ortodoncji – Potrójna Dawka 1080 zł 756 zł

Przy zakupie Pakietów Profilaktyka (Potrójna Dawka i Higiena w Ortodoncji), obejmujących TRZY pakiety higienizacyjne z wykorzystaniem specjalnego piasku dentystycznego, zaoszczędzą Państwo nawet 30% (regularny łączny koszt zabiegów zawartych w jednym pakiecie higienizacyjnym to 360 zł).

Zapraszamy Dentalux ul. Racławicka 131, Warszawa całodobowo (również w niedziele i święta), ul. Puławska 257, Warszawa (pn.-sb. 8.00-21.00),
rezerwacja wizyty – tel. 22 823 72 22, 22 256 80 10. 

DentaluxZajrzyj również na www.dentalux.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach