Thursday, June 20, 2024
Home / Uroda  / Makijaż  / Demakijaż do zadań specjalnych. Prosty i skuteczny

Demakijaż do zadań specjalnych. Prosty i skuteczny

Warto przetestować

olejek do demakijażu

fot. Mohammadreza Babaei / Pexels

Nowe produkty od AVA! Masełko oraz olejek do demakijażu i oczyszczania to innowacyjne formuły, które perfekcyjnie usuwają makijaż, pozostawiają skórę oczyszczoną, odświeżoną i miękką w dotyku

 

Niezbędnym krokiem w codziennym rytuale piękna jest regularny i skuteczny demakijaż. Laboratorium Kosmetyków AVA zaproponowało 2 nowe produkty, które idealnie oczyszczają, a jednocześnie nawilżają skórę – masełko i olejek. To Ty wybierasz, co lepiej pasuje Twojej skórze. Kosmetyki dedykowane są wszystkim kobietom, dla których idealne oczyszczanie twarzy jest podstawą pielęgnacji i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. Miłośnicy zwierząt pokochają je za wegańską formułę. Zarówno masełko, jak i olej znakomicie poradzą sobie z codziennym makijażem, ale także tym mocniejszym: teatralnym czy wodoodpornym. Bez problemu zmyją także resztki kremu z SPF-em. Oba produkty można wykorzystać w dwuetapowym oczyszczaniu skóry.

Olejek do demakijażu

fot. materiał Partnera

Masełko do demakijażu i oczyszczania

Masełko do demakijażu i oczyszczania to specjalna, kremowa i niezwykle wydajna receptura oparta na naturalnych olejach. Jego super moce? Dokładnie usuwa nawet wodoodporny makijaż, idealnie zmywa kosmetyki z filtrami SPF oraz nadmiar sebum. Oczyszczanie na 100%! Masełko działa kojąco na skórę i sprawdzi się na każdym rodzaju cery, również wrażliwej i problematycznej, pozostawiając ją perfekcyjnie oczyszczoną i nawilżoną, gotową do dalszych czynności pielęgnacyjnych.

 

Jak używać?

I etap – w celu demakijażu oczu nanieść masełko na powieki i pod oczy. Rozsmarować okrężnymi ruchami. Przetrzeć wilgotnym wacikiem.
II etap – wilgotnymi rękoma nałożyć niewielką ilość masełka na pozostałą część twarzy. Rozsmarować okrężnymi ruchami w zależności od rodzaju makijażu od 20 do 30 sekund. Zmyć ciepłą wodą. Można zastosować wybrany preparat myjący.
Cena: 49,90/75 g

fot. materiał Partnera

Olejek do demakijażu i oczyszczania

Olejek do demakijażu i oczyszczania usunie nawet mocny makijaż oraz dzienną pielęgnację i pozostawi cerę całkowicie wolną od zabrudzeń. Oczyści i odświeży skórę, a dodatkowo zapobiega utracie wody z naskórka i przesuszeniu się skóry. Nie pozostawia efektu ściągnięcia i przesuszenia skóry. Jest łatwo zmywalny i można go aplikować na każdy rodzaj cery. Skutecznie można nim oczyścić także okolice oczu i ust.

 

Jak używać?

I etap – w celu demakijażu oczu nanieść olejek wilgotnym wacikiem na powieki i pod oczy. Rozsmarować okrężnymi ruchami. Przetrzeć czystym wacikiem.
II etap – wilgotnymi rękoma nałożyć niewielką ilość olejku na całą twarz. Rozsmarować okrężnymi ruchami. Zmyć ciepłą wodą. Następnie sugerujemy zastosować wybrany preparat myjący.
Cena: 39,90/ 50 ml

 

https://www.ava-kosmetyki.pl/

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ