Sunday, July 21, 2024
Home / Moda  / Design  / Dekoria ponadczasowe wnętrza

Dekoria ponadczasowe wnętrza

Design, tak jak moda, nieustannie się zmienia. Często zatacza koło inspirując się trendami sprzed wielu lat. Tak ewaluowało abstrakcyjne, geometryczne wzornictwo. Może zainspiruje Cię do zmiany Twojego wnętrza?

Dekoria.pl

Geometria- ponadczasowy wzór/ fot. Dekoria.pl

Design, tak jak moda, nieustannie się zmienia. Często zatacza koło inspirując się trendami sprzed wielu lat. Tak ewaluowało abstrakcyjne, geometryczne wzornictwo. Choć swoją formą nawiązuje do popularnego w latach ’50 i ’60 stylu pop-art, bazuje na nieco bardziej uproszczonych kształtach i spokojniejszych barwach. Taka właśnie jest linia Ingrid – nowość w ofercie Dekoria.pl.

Dekoria.pl

Geometria- ponadczasowy wzór/ fot. Dekoria.pl

Geometria doskonale komponuje się z prostymi formami. Na nowo „ubiera” wnętrze nadając mu indywidualnego charakteru. Dlatego idealnie wpisuje się we współczesny, minimalistyczny design, ożywiając zimną, często surową przestrzeń. Odważne kształty w połączeniu z wyrazistą kolorystyką dają wrażenie głębi oraz ruchu. Przyciągają wzrok, a zarazem dają uczucie pełnej harmonii. Odnosimy wrażenie, że każdy przedmiot zajmuje swoje ściśle określone miejsce, natomiast dodatki zostały wybrane z niebywałą precyzją. Regularny, powtarzalny wzór, porządkuje przestrzeń, budując efektowną i ciekawą aranżację.

Dekoria.pl

Geometria- ponadczasowy wzór/ fot. Dekoria.pl

Chcąc odmienić wystrój wnętrza, nie musimy przeprowadzać gruntownej metamorfozy mieszkania. Często wystarczą drobne dekoracje, które wniosą do pomieszczenia odrobinę świeżości. Zadanie ułatwi nam kolekcja Ingrid – nowość w ofercie internetowego sklepu Dekoria.pl. Naturalne tkaniny pokryte modnym wzorem stanowią idealne uzupełnienie wnętrz urządzonych w stylu młodzieżowym czy nowoczesnym. Poduszki, zasłony i inne elementy dekoracji „ubrane” w abstrakcyjne linie, prostokąty czy koła będą ciekawymi elementami aranżacji pomieszczenia.

Tekstylia domowe w modnych, współczesnych deseniach dają nieprzebrane możliwości dekoratorskie. Stanowią jedną z łatwiejszych metod na efektowną zmianę wystroju, nie wymagając przy tym dużych nakładów finansowych.  

Więcej informacji na stronie: www.dekoria.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ