Monday, April 15, 2024
Home / Moda  / Dedoles x Miklosko: imponująca czarno-biała kolekcja

Dedoles x Miklosko: imponująca czarno-biała kolekcja

póki jeszcze dość Słońca

dedoles-x-miklosko

Kolekcja Dedoles x Miklosko, tym razem black & white / fot. materiały Partnera

Lubisz wyrażać swoją osobowość poprzez modę? Marka Dedoles połączyła siły ze znaną słowacką marką modową Miklosko Fashion Design, razem z którą stworzyła oryginalną biało-czarną kolekcję Dedoles x Misklosko ze stylowymi zielonymi detalami. Za pomocą tych produktów możesz stworzyć modną letnią stylizację i poczuć się, jak na wybiegu za każdym razem, gdy gdzieś pójdziesz. Ta kolekcja to doskonały wybór nie tylko na plażę czy basen, ale też na wieczorne wypady ze znajomymi

 

Limitowana kolekcja letnia

Marka Dedoles z pewnością nie kojarzy się światu z czarno-białymi ubraniami. Nieustannie stara się wnosić do swoich projektów radość i kolory. To jednak nie znaczy, że jej czarno-biała kolekcja jest nudna albo nieoryginalna. Dobrze wiedzieli, jak ją podkręcić.

 

Renomowany projektant mody, Fero Miklosko, który należy do elity modowej Słowacji, też to wie. Każda kobieta chce mieć w swojej szafie produkty Miklosko. Wielu słowackich celebrytów nosi je dumnie na różnego rodzaju publicznych imprezach. W zeszłym roku ten popularny projektant nie zasypiał gruszek w popiele, tylko wspólnie ze słowacką marką odzieżową Dedoles stworzył wyjątkową kolekcję letnią o nazwie  Dedoles x Miklosko. Jest to kolekcja limitowana, więc spiesz się, jeśli chcesz zdobyć któryś ze znajdujących się w niej wyjątkowych produktów!

Dedoles x Miklosko

fot. materiały Partnera

Co czyni wyjątkową letnią kolekcję Dedoles x Miklosko?

Piękno tkwi w prostocie! To powiedzenie bez wątpienia idealnie odnosi się do wyjątkowej kolekcji Dedoles x Miklosko. W ostatnich latach branża modowa pokazała, że stylowy minimalizm zawsze będzie na czasie. A ponieważ marka odzieżowa Dedoles myśli o wszystkich, postanowiła wzbogacić swoją kolorową ofertę o ponadczasowe czarno-białe produkty.

 

Tylko co zrobić, aby marka nie straciła jednego ze swoich najbardziej rozpoznawalnych znaków – kolorów? W kolekcji Dedoles x Miklosko zastosowano bardziej lub mniej subtelne detale w jasnozielonym limonkowym kolorze. Projektanci z Dedoles i projektant mody Fero Miklosko doskonale wiedzą, że ten najmodniejszy tego lata kolor doskonale komponuje się z opaloną na brązowo skórą.

moda dedoles

fot. materiały Partnera

Doskonała kombinacja kolorów dla każdego!

I na pewno najwygodniejsza. Renomowany projektant mody i projektanci Dedoles połączyli czerń i biel w wyjątkowy sposób. To nie są zwykłe białe produkty z czarnymi nadrukami lub czarne produkty z białymi nadrukami. Te dwa kolory przeplatając się, tworzą jedno, zachowując charakterystyczny dla tej marki modowej styl „pół na pół”.

Cała stylizacja z Dedoles x Miklosko

W kolekcji Dedoles x Miklosko jest kilka modeli damskich strojów kąpielowych, które można zestawić z modną sukienką koszulową z pasującym wzorem. Jeśli chcecie stworzyć doskonałą stylizację dla pary, wybierzcie dodatkowo odpowiednie męskie spodenki kąpielowe. Jeszcze mało? Ponadto projektanci dodali kilka oryginalnych modnych dodatków, które zamienią Waszą codzienną stylizację w efektowny strój godny wybiegu. Dodaj oryginalności swojej stylizacji, wkładając kapelusz w stylu lat 90. oraz dobierając ekologiczną płócienną torbę, zabawne klapki plażowe lub plażowy ręcznik.

stroje kąpielowe dedoles

fot. materiały Partnera

W tej kolekcji bez wątpienia znajdziesz wszystkie produkty, których potrzebujesz na lato. Odśwież swoją letnią garderobę za pomocą oryginalnych i zabawnych ubrań Dedoles oraz stwórz modną letnią stylizację na plażę i do miasta!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Anna Maria 9 sierpnia, 2021

    Piękno tkwi w prostocie!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ