Wednesday, April 24, 2024
Home / Moda  / Design  / Dec’n’roll – rozwiązanie do pokoju maluszka

Dec’n’roll – rozwiązanie do pokoju maluszka

Poznaj sposób, aby kreatywnie przeprowadzić remont pokoju dziecięcego, szybko i uzyskać wyjątkowy efekt.

fot. materiał prasowy

Każda mama chce, aby pokój nowo narodzonego dziecka był piękny i jedyny w swoim rodzaju. Dlatego do jego urządzenia potrzeba dużo pracy i zaangażowania. Znamy jednak sposób, aby kreatywnie przeprowadzić remont szybko i uzyskać wyjątkowy efekt.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Dziecięcy pokój to wyjątkowe miejsce w całym domu. Pomieszczenie otoczone troską i miłością ma zapewniać bezpieczeństwo i spokój dziecku. Wyposażamy pokój w wygodne łóżeczko i meble, które będą pojemne oraz wykonane z bezpiecznych materiałów. Chcemy przecież, aby nasza pociecha dorastała w bezpiecznych i komfortowych warunkach oraz by pomieszczenie było miłe dla oka.

Umiar to podstawa we wnętrzu

Wielu rodziców decyduje się urządzić pomieszczenie w określonej kolorystyce. Dla dziewczynek przeznaczone są różne odcienie różu, natomiast dla chłopców najczęściej wybieramy błękit i jego pochodne. W pokoju dziecięcym na rozmaite sposoby staramy się ustawić kolorowe przedmioty oraz zabawki. Zapominamy jednak, że w emocjach łatwo o przesadę, a dziecięcy pokój zaczyna przypominać schowek na różne bibeloty. Być może lepiej znaleźć umiar, ale postawić na oryginalne rozwiązania? Z takiego też założenia wyszedł sklep Lotari, oferujący niespotykaną możliwość personalizacji elementów wyposażenia za sprawą aplikacji Dec’n’roll. To nowatorskie rozwiązanie, dzięki któremu sam zaprojektujesz wzór na rolety okienne, tapety ścienne, lampki czy też poduszki.

Udekoruj pokój dziecka z wyczuciem i klasą

Dec’n’roll to wygodna aplikacja sklepu Lotari.pl, która w trzech krokach pozwoli wybrać własny rysunek czy zdjęcie lub gotowy wzór z niemal 40 milionów nowoczesnych grafik, a następnie nanieść go na przedmioty. W ten sposób ozdobisz też poduszki, tapety, lampy i stworzysz naklejki na ściany lub meble. Szczególną popularnością cieszą się tapety, na których widoczne są zdjęcia rodziny oraz imię dziecka. Dzięki temu dorastający maluch może przez cały czas czuć się otoczony osobami, które są dla niego ważne.

Bezpiecznie i efektownie – wyjątkowe materiały Lotari

Tusze wykorzystywane do nadruków zapewniają nasycone kolory, a przy tym są ekologiczne. Dzięki temu zyskujesz pewność, że dziecko przebywa w bezpiecznym otoczeniu. To bardzo ważne dla osób cierpiących na alergie. Niektóre farby mogą uczulać domowników, ale te zastosowane w produktach Lotari spełniają najwyższe normy i wymagania. Za sprawą nadruków lateksowych oferowane przedmioty są wytrzymałe, odporne na szkodliwe działanie promieni słonecznych i ścieranie. Jeśli więc dziecko podrośnie i zechce stworzyć obraz na ścianie wyłożonej tapetą, możesz być spokojna i zetrzeć malowidło wodą z niewielką ilością detergentu.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ