Thursday, May 23, 2024
Home / PARTNER MK  / Zdrowa skóra latem z Decléor

Zdrowa skóra latem z Decléor

Dowiedz się, czego Twoja skóra potrzebuje latem

decleor

Zabezpiecz się przed słońcem z Decléor / fot. Maximilien T'Scharner / Unsplash

Zabezpiecz się przed słońcem z Decléor / fot. Maximilien T’Scharner / Unsplash

Plaża, słońce, wakacyjna beztroska…w porze letniej o chwilę zapomnienia nietrudno! Wysokie temperatury i większa wilgotność powietrza powodują, że nasza skóra nie jest tak sucha i wrażliwa jak zimą, a piękna opalenizna może uśpić naszą czujność w zakresie pielęgnacji skóry. Niech letnia sielanka nie oznacza, że powinniśmy być oszczędni jeśli chodzi o pielęgnację skóry, co więcej – warto poświęcić jej jeszcze więcej uwagi. Zyskaj wspaniałą, zdrową skórę z Decléor i naturalnie przywitaj słońce!

Letnia pielęgnacja skóry

Skóra jako największy organ naszego ciała (do 2 m²!) pełni ważną rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu – broni go przed wnikaniem patogenów, chroni przed uszkodzeniami, dba o utrzymanie prawidłowej temperatury ciała. Dlatego też poświęćmy jej dużo uwagi i zadbajmy o wyjątkową pielęgnację na najwyższym poziomie. Pamiętajmy o dostosowaniu kosmetyków pielęgnacyjnych do pory roku. W porze wiosenno-letniej nasza skóra szczególnie narażona jest na działanie wolnych rodników na skutek ekspozycji na promieniowanie UV. Niewłaściwa pielęgnacja prowadzi do zmniejszonej produkcji kolagenu, elastyny, ceramidów, kwasu hialuronowego, Naturalnego Czynnika Nawilżającego (NMF), kwasów tłuszczowych. Odpowiednio pielęgnując naszą skórę nie tylko opóźniamy proces starzenia się skóry, ale także chronimy organizm przed powstawaniem nowotworów skóry.

Decléor

Decléor – profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy / fot. materiały prasowe

Multifunkcyjne kosmetyki na lato

Koniecznie używaj produktów z wysokim filtrem, szczególnie jeśli chodzi o twarz, szyję i dekolt. Zastosuj Krem Przeciwzmarszczkowy Decléor SPF 50, który nie tylko chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego, ale także wzbogacony jest o składniki o działaniu przeciwzmarszczkowym oraz Suchy olejek Decléor SPF 30, który zabezpieczy nie tylko skórę twarzy i ciała, ale także włosów, o ochronie których często w sezonie wiosenno-letnim zapominamy. Dwa idealne kosmetyki multifunkcyjne!

Produkty dostępne w Perfumerii TIGERANDBEAR
Kraków | Szpitalna 34
www.tigerandbear.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / decleor
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ