Wednesday, July 24, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Dawid Woliński na Mercedes-Benz Fashion Weekend

Dawid Woliński na Mercedes-Benz Fashion Weekend

Premierowy pokaz nowej kolekcji Dawida Wolińskiego główną atrakcją MERCEDES-BENZ FASHION WEEKEND WARSAW.

Pokaz pierwszej kolekcji prêt-à-porter Dawida Wolińskiego był punktem kulminacyjnym piątkowej Opening Gala MERCEDES-BENZ FASHION WEEKEND WARSAW w Soho Factory. Jeden z najlepszych polskich projektantów nie zawiódł oczekiwań publiczności, pokazując zmysłową, choć wyrafinowaną kolekcję na co dzień.

wolinski-3

fot. Dariusz Breś

Seksowne skóry, krótkie topy, dżinsy z dziurami. Pokazem na MERCEDES-BENZ FASHION WEEKEND WARSAW Dawid Woliński udowodnił, że w codziennej, lekko nonszalanckiej modzie czuje się równie pewnie co w projektowaniu spektakularnych kreacji na czerwony dywan. Partnerem pokazu Dawida Wolińskiego była polska marka biżuteryjna BELLER, która słynie z minimalistycznej formy, ręcznego wykonania
i kruszców najwyżej jakości.

wolinski-8

fot. Dariusz Breś

W pierwszym rzędzie na pokazie zasiadły najbardziej stylowe polskie gwiazdy, jednocześnie stałe klientki Wolińskiego: Anna Mucha, Beata Sadowska, Joanna Jabłczyńska. Gość specjalny wydarzenia – Dree Hemingway pojawiła się na pokazie Wolińskiego w jego kreacji. Projektant i top modelka natychmiast zaprzyjaźnili się i razem bawili na ekskluzywnym afterparty w restauracji Belvedere Łazienki Królewskie.

wolinski-33

fot. Dariusz Breś

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ