Friday, March 1, 2024
Home / Gazeta - Nowy numer  / Dawid Podsiadło w Mieście Kobiet

Dawid Podsiadło w Mieście Kobiet

Sprawdź, o czym piszemy w listopadowo-grudniowym numerze

Dawid Podsiadło na okładce listopadowo-grudniowego numeru „Miasta Kobiet” / fot. Jacek Kołodziejski

Piszemy o gwiazdach, które świecą prawdziwym blaskiem i bohaterkach dnia codziennego, które w swoim otoczeniu zamieniają świat na lepsze. Mówimy głośno o sprawach, o których się szepcze, testujemy na własnej skórze nieznane i popularne zabiegi. Angażujemy siebie i Czytelniczki w działania na rzecz bardziej świadomego życia. Już jest, najnowsze – listopadowo-grudniowe wydanie „Miasta Kobiet”, a w nim m.in.:

CO W NUMERZE

Na okładce Dawid Podsiadło, z którym rozmawiamy o o okolicznościach powstania płyty, polskich tekstach i jego specyficznym poczuciu humoru

Festiwal Rok Kobiet 2018 – wspomnienie tego, jak uczciłyśmy setną rocznicę nadania Polkom praw wyborczych oraz 100 lat niepodległości Polski. 

Kobiety Krakowa – zrobiłyśmy drugą edycję projektu z poczucia niedosytu, że wciąż za mało widzimy ekspertek w przestrzeni miejskiej. Pokazujemy Wam mądre, wykształcone i pasjonujące kobiety, które żyją i pracują w Krakowie

Angelika Chrapkiewicz-Gądek – inspirujący wywiad z mówczynią motywacyjną i autorką książki „Zdobądź swój szczyt. Uwierz w swoją siłę”

 

JAK ZDOBYĆ GAZETĘ?

Wybierz dogodną dla siebie formę

1. Wolisz dostać bezpośrednio do domu – zamów prenumeratę
2. Jeśli jesteś z Krakowa – poszukaj na stojakach pasowych
3. Lubisz czytać on-line KLIKNIJ

MK będzie dostępne w Krakowie na stojakach prasowych od 14 listopada 2018 r.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ