Saturday, March 2, 2024
Home / Kultura  / Muzyka  / Dawid Podsiadło – kolejny rekord. Po PGE Narodowym przyszedł czas na Enea Stadion Poznań

Dawid Podsiadło – kolejny rekord. Po PGE Narodowym przyszedł czas na Enea Stadion Poznań

Po PGE Narodowym Dawid Podsiadło nie spoczywa na laurach. Zagra aż dwa koncerty w Poznaniu!

dawid podsiadło koncert w Poznaniu

Dawid Podsiadło znów zaskakuje fanów. Zagra aż dwa koncerty w Poznaniu! / fot. Unsplash / Yvette de Wit

Bilety na przyszłoroczną trasę stadionową Dawida Podsiadło w Poznaniu rozeszły się w kilka minut. W związku z tak wielkim sukcesem ogłoszono, że w stolicy Wielkopolski artysta zagra aż dwa koncerty – 15 i 16 czerwca 2024 roku. Impreza odbędzie się w Enea Stadionie, który jak dotąd nie zgromadził aż tak dużej widowni. Koncerty Dawida Podsiadło przejdą do historii poznańskiego obiektu jako te, który biją wszelkie rekordy. Fanów muzyka na stadionie przy ul. Bułgarskiej będzie więcej niż kibiców na meczach Lecha. I dużo więcej niż na koncercie Stinga

 

Może też cię zainteresuje:

Dawid Podsiadło „Małomiasteczkowy”: Na szczęście fajnie śpiewa (wywiad)

 

Dawid Podsiadło idzie po rekord – znowu

26 sierpnia 2023 roku, po czterech latach przerwy, Dawid Podsiadło zagrał kapitalny koncert na PGE Narodowym w Warszawie, i tym samym pobił rekord największego stadionu w kraju. Wystąpił przed publiką liczącą aż 80 tysięcy osób! Artysta nie zwalnia i szykuje się do bicia kolejnych rekordów. Tym razem w Enea Stadion Poznań.

Koncert Dawida Podsiadło w Poznaniu będzie miał formułę 360 stopni. Podobnie jak podczas pamiętnego koncertu na PGE Narodowym w Warszawie, scena zostanie ustawiona pośrodku. Z myślą o tym, by jak najwięcej osób zobaczyło występ topowego polskiego wokalisty. Pojemność poznańskiego stadionu to niemal 43 tysiące miejsc siedzących, a podczas jednego koncertu Dawida Podsiadło będzie mogło wejść aż 50 tysięcy osób.

Dla nas jako zarządcy obiektu nie ma żadnych przeciwwskazań do przygotowania koncertu dzień po dniu. Od lat organizujemy na Enea Stadionie wiele skomplikowanych realizacji, przy których opracowaliśmy już schematy działania w takich sytuacjach. To pokazuje, że Enea Stadion to nie tylko miejsce piłkarskich zmagań, ale także miejsce spotkań biznesowych oraz dużych wydarzeń artystycznych, takich jak koncerty i festiwale. W przestrzeniach stadionu, w tym również w klubie B17, realizowanych jest kilkanaście wydarzeń każdego miesiąca

– komentuje dyrektor ds. hospitality spółki Stadion Poznań Małgorzata Sak w rozmowie z TVP Poznań.

 

O dodatkowym koncercie poinformował sam wokalista we wpisie w swoich mediach społecznościowych.

„Nadszedł moment informacji. Wszyscy widzieliście, że coś w tym naszym kalendarzu koncertowym się nie zgadza, coś tam jak to się mówi „aż się prosi” i mieliście rację. Jutro o 12:00 startuje sprzedaż biletów na drugi koncert w Poznaniu, czyli razem będzie 6 okrągłych stadionów w czerwcu

– pisze Dawid na Instagramie.

 

Zdradził też, że oprócz biletów na poznański koncert pojawia się dodatkowa pula wejściówek na pozostałe koncerty.

„No i przy okazji na wcześniej ogłoszone stadionowe koncerty odblokujemy dosłownie kilka biletów, bo, a to ktoś nie opłacił, a to się coś zamieszało, ale uprzedzam, że to naprawdę pojedyncze egzemplarze”

– przestrzegał Dawid wszystkich spóźnialskich i niezdecydowanych.

 

Dawid Podsiadło: koncert w Poznaniu – bilety

Sprzedaż biletów na drugi koncert w poznańskim stadionie Enea rusza 5 grudnia o godzinie 15 w serwisie eBilet.pl.

 

Finalnie w czerwcu, w ramach przyszłorocznej trasy, Dawid Podsiadło wystąpi aż 6 razy. Poza Poznaniem, zagra też po dwa koncerty w Gdańsku i Chorzowie.

 

  • 1 i 2 czerwca 2024 roku na Polsat Plus Arena w Gdańsku,
  • 15 i 16 czerwca 2024 roku na Enea Stadion w Poznaniu,
  • 22 i 23 czerwca 2024 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Dawid Podsiadło, PGE Narodowy  – tak było

Fani Dawida Podsiadły mogą przypomnieć sobie jak prezentowała się formuła 360 stopni w sierpniu 2023, bo właśnie zostało opublikowane wideo do utworu „POST” na żywo z PGE Narodowego. 

 

 

Bułgarystka i lektorka polskiego dla obcokrajowców z zamiłowaniem do pisania. Uwielbia dobre jedzenie, niszowe języki, koreańskie seriale i Bałkany. Zafascynowana dwujęzycznością. Mało śpi, bo dużo czyta.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ