Saturday, February 24, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Casting w Triclinium – darmowe zabiegi

Casting w Triclinium – darmowe zabiegi

Okazja do zrobienia za darmo zabiegów medycyny estetycznej, wartości od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Kiedy trzeba wydać kilkaset, a czasem kilka tysięcy złotych, na zabiegi medycyny estetycznej, większość z nas mówi „Nie stać mnie na to”. Bywają jednak okazje, że można je zrobić ZA DARMO.

film-zabieg-triclinium

Dr Marek Wasiluk, znany z organizowanego na łamach „Miasta Kobiet” konkursu „Trudne przypadki”, od trzech lat produkuje cykl filmów edukacyjnych „Medycyna estetyczna bez tajemnic”. Czwarta seria będzie nagrywana już za tydzień 25 kwietnia 2015. Chętni mogą przysyłać zgłoszenia do poniedziałku 20 kwietnia 2015.
Bohaterka każdego odcinka w ramach nagrania będzie miała wykonany pojedynczy zabieg medycyny estetycznej. Cykl będzie obejmował następujące tematy:
– Usuwanie zmarszczek poziomych na szyi (typu obręcze) za pomocą nici hialuronowych;
– Odświeżanie skóry peelingiem węglowym;
– Lifting twarzy metodą HIFU;
– Niwelowanie tkanki tłuszczowej (boczki/bryczesy) za pomocą lipolizy iniekcyjnej połączonej z kawitacją ultradźwiękową;
– Usuwanie tatuażu laserem Q-swith;
– Usuwanie zmarszczek wokół oczu frakcyjną radiofrekwencją mikroigłową;
– Likwidacja drugiego podbródka;
– Leczenie blizny po oparzeniu;
– Leczenie wypadania włosów;
– Wybielanie zębów za pomocą lasera stomatologicznego.

Filmy (a także zdjęcia z zabiegów) będą emitowane za pomocą różnych kanałów internetowych (m.in. kanał YouTube Triclinium, blog www.marekwasiluk.pl oraz strona www.triclinium.pl).
Cykl „Medycyna estetyczna bez tajemnic” jest nagrywany w celach edukacyjnych. W ten sposób dr Marek Wasiluk oswaja z medycyną estetyczną. Będzie pokazywał krok po kroku, jak wykonywane są różne zabiegi z jej zakresu. Będzie wyjaśniał i porównywał działanie różnych metod.
JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ:
Jeśli chcesz dostać się do programu i masz któryś z powyżej wymienionych problemów urodowych, wyślij zdjęcie swojego defektu, zdjęcie portretowe oraz opis swojego problemu na adres kontakt@triclinium.pl W tytule wiadomości napisz, który z wymienionych tematów dotyczy właśnie Ciebie, gdzie mieszkasz i ile masz lat. Prosimy również o podanie numeru telefonu. Każdy z uczestników może przysłać kilka zdjęć i opisać klika swoich problemów urodowych. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia. W odpowiedzi 21 kwietnia dostaniesz dodatkowe pytania lub informację, czy zostałaś zaproszona do dalszego etapu na konsultację lekarską.
WARUNKI UCZESTNICTWA:
Warunkiem wzięcia udziału w programie i skorzystania z darmowego zabiegu w klinice Triclinium, jest podpisanie dokumentu, w którym będziesz wyrażać zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w filmie oraz na rozpowszechniania go w ramach tego filmu. Musisz także gwarantować pojawianie się na nagraniu, które odbędzie się 25 kwietnia w klinice Triclinium (Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13).
Serdecznie zapraszamy do przysyłania swoich zgłoszeń!
To już czwarte tego typu nagrania w Triclinium. Zobacz jak wygląda przykładowy film z poprzednich cyklów:

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ