Tuesday, April 23, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło razem

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło razem

Zobacz jak prezentują się Daria Zawiałow z Dawidem Podsiadło

Daria Zawiałow- Daiwd Podsiadło - zapowiedź plyty

Nową płytę Daria Zawiałow zapowiada singlem z Dawidem Podsiadło / fot. materiały prasowe

Daria Zawiałow prezentując najnowszy singiel „Za krótki sen” razem z Dawidem Podsiadło ogłasza jednocześnie datę premiery albumu „Wojny i Noce”.

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło razem w duecie

„Za krótki sen” w duecie z Dawidem Podsiadło to długo wyczekiwana, kolejna zapowiedź trzeciego albumu Darii Zawiałow. Utwór ten to pierwszy efekt ich współpracy. Po tajemniczych zapowiedziach ze strony obojga artystów – już teraz można posłuchać singla oraz zobaczyć wyjątkowy klip, który powstawał na dwóch kontynentach.

– W moim odczuciu sam utwór opowiada o niespełnionej miłości, która trwała przez chwilę, ale bardzo szybko się ulotniła. Natomiast teledysk wprowadza nas w nieco inną narrację. To piękna opowieść o tym, że jeśli tylko chcemy możemy osiągnąć wszystko, nawet jeśli wydaje nam się to nierealne. Nigdy nie jest za późno, by zacząć coś od nowa. – mówi Daria Zawiałow

 

Wojny i noce – nowa płyta Darii Zawiałow

To jednak dopiero początek niespodzianek, które przygotowała wokalistka dla swoich fanów na najbliższe miesiące. Wraz z premierą teledysku ruszyła przedsprzedaż albumu „Wojny i Noce”, którego premiera odbędzie się już 11 czerwca!

Podobnie jak poprzedni album – „Helsinki” – „Wojny i Noce” będą flirtem z francuską elektroniką. Usłyszymy tam syntezatory inspirowane brzmieniem lat 80 oraz gitarowe brzmienia, ale jak zdradza artystka – ten album będzie miał w sobie także odrobinę współczesności. Warstwa liryczna zapowiadana jest na najbardziej osobistą w karierze Darii.

Zobacz też wywiad z Darią Zawiałow: Piekło które kocham

Daria śpiewa po japońsku?

Z Finlandii, Daria uciekła przy tworzeniu nowej płyty myślami do Kraju Kwitnącej Wiśni. Inspiracje mangą i filmami anime można dostrzec już na pierwszy rzut oka – chociażby na charakterystycznych ilustracjach towarzyszących komunikacji albumu, za które odpowiada Agnieszka Szajewska. Co więcej, jak niedawno zdradziła Daria, na „Wojnach i Nocach” będzie można usłyszeć artystkę śpiewającą po japońsku!

Choć nie została jeszcze ujawniona oficjalna okładka albumu, a do premiery krążka zostały ponad dwa miesiące to wskazówek dotyczących dalszych ruchów ze strony Darii można doszukiwać się na przykład w niedawno opublikowanym, krótkim animowanym wideo. Teorii fanów na temat ukrytych wiadomości w wideo jest wiele. Część z nich została już ujawniona, wraz z tytułem singla i datą premiery albumu, a co jeszcze ma w zanadrzu artystka? Dowiemy się już niebawem…

Zobacz też wywiad z Dawidem Podsiadło: Na szczęście fajnie śpiewa

TAGI
top
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ