Tuesday, June 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Danusia Malinowa Beauty ‒ warto ją poznać!

Danusia Malinowa Beauty ‒ warto ją poznać!

Nowe i zdrowe

Wawel

fot. materiał Partnera

Do MINIczekolad Danusia Klasyczna 38 g i Danusia Kokosowa 38 g dołączyła owocowa nowość z dodatkiem funkcjonalnym – Danusia Malinowa Beauty 39 g z nadzieniem malinowym (45%) z dziką różą i kolagenem. To propozycja słodkiej równowagi między przyjemnością a dbaniem o siebie

 

Produkcja pierwszej MINIczekolady Danusia rozpoczęła się na początku XX wieku, kiedy to krakowski Mistrz Czekolady – Adam Piasecki – stworzył wyjątkową recepturę, a sam produkt nazwał imieniem ukochanej – Danuty. Dzięki tej romantycznej historii możemy delektować się smakiem słynnej MINIczekolady aż do dziś.

fot. materiał Partnera

Nowa Danusia Malinowa Beauty 39 g to sposób na równowagę między przyjemnością a dbaniem o siebie. Idealnie pasuje do aromatycznej małej czarnej i solo, w ramach słodkiej chwili przyjemności. Pomaga zadbać o dzienną podaż witaminy C ‒ zawiera 100% dziennej referencyjnej wartości spożycia dla witaminy C dla osoby dorosłej. Poręczna forma MINIczekolady Wawel sprawia, że można zabrać ją ze sobą i delektować się jej malinowym smakiem w dowolnym miejscu i czasie. Nie zawiera emulgatora E476, barwników i sztucznych aromatów.

 

Jak powszechnie wiadomo witamina C pełni istotną rolę w funkcjonowaniu ludzkiego organizmu. Oprócz ogólnie znanego pozytywnego wpływu na działanie układu odpornościowego, wspiera także proces produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry oraz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym

‒ mówi Anna Adaś, Kierownik Biura Badań i Rozwoju w Wawel S.A.

Grafika Partnera

Trudno powiedzieć, który smak Danusi jest tym najdoskonalszym… Danusia Klasyczna 38 g od lat niezmiennie skrywa czekoladowo-orzechowo nadzienie, zatopione w pysznej czekoladzie deserowej Wawel. Danusia Kokosowa 38 g to prawdziwie słoneczne połączenie wakacyjnego smaku kokosa z cienką warstwą szlachetnej czekolady Wawel. Nowa Danusia Malinowa Beauty 39 g zachwyca harmonijnym połączeniem wysokiej jakości czekolady Wawel z subtelnym malinowym nadzieniem (45%) z dziką różą ‒ naturalnym źródłem witaminy C ‒ oraz dodatkiem kolagenu. Spróbuj wszystkich trzech smaków i wybierz swój ulubiony.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony o nowej Danusi Malinowej Beauty!
https://qr.dobreskladniki.pl/danusiabeauty

fot. materiał Partnera

MINIczekolada Danusia Malinowa Beauty 39g to przepis na równowagę między przyjemnością a dbaniem o siebie. Idealnie pasuje do aromatycznej małej czarnej, czy jako uzupełnienie słodkiej chwili przyjemności i zadbanie o dzienną referencyjną ilość witaminy C. Poręczna forma MINIczekolad Wawel sprawia, że można zabrać ją ze sobą i delektować się jej malinowym smakiem w dowolnym miejscu.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ