Sunday, July 14, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Daniel Qczaj – Pozytywny góral ambasadorem butelek

Daniel Qczaj – Pozytywny góral ambasadorem butelek

Qczaj nowym ambasadorem marki DAFI

butelki filtrujące dafi

Daniel Quczaj ambasadorem butelek filtrujących Dafi /fot. Sebastian Rudnicki

Daniel Qczaj – trener z góralskim akcentem to bez wątpienia obecnie jedna z najbardziej charyzmatycznych i pozytywnych osobowości polskiego świata sportu i fitnessu. Okrzyk „Ukochoj sie!” stał się niemal znakiem firmowym jego treningów, które w dużej mierze kieruje do kobiet, będących dla niego niewyczerpalnym źródłem inspiracji. Qczaj to przede wszystkim spora dawka mądrości, radości życia, pozytywnej energii i motywacji by polubić i doceniać siebie… tu i teraz!

To właśnie niesamowita energia, radość życia trenera z Podhala oraz chęć motywowania kobiet do samoakceptacji i wiary w siebie zachęciły markę DAFI do mianowania Daniela Qczaj’a nowym ambasadorem najsłynniejszych w Polsce butelek filtrujących.

quczaj

Pozytywny góral ambasadorem/ fot. Sebastian Rudnicki

Idea Qczaj’a jest zbieżna do misji marki DAFI, która powstała z myślą o krzewieniu wśród Polaków zdrowego trybu życia, a co za tym idzie zachęca ich do codziennego picia wysokiej jakości, przefiltrowanej wody. Podobnie jak Qczaj marka DAFI nie narzuca odgórnie przyjętych standardów, pomaga jedynie kształtować zdrowe nawyki i zachęca do dbania o siebie i swoje zdrowie – „pij wodę, bo to jest zdrowe i poczujesz się lepiej!” – mówił trener w trakcie sesji promocyjnej dla marki DAFI.
Już dziś sięgnij po butelkę filtrującą DAFI i… „Ukochoj sie!”

quczaj trening

Daniel Qczaj „Ukochoj sie”/ fot. Sebastian Rudnicki

Qczaj już we wrześniu w Krakowie

Chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Z „Miastem Kobiet” kupisz bilet tańszy o 10 procent

Ukochoj się: Trening z Qczajem

9 września 2018
Organizator: Anatomia Sukcesu
Bilety
Kod rabatowy: miastokobiet

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 바카라사이트 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Information to that Topic: miastokobiet.pl/daniel-qczaj-pozytywny-goral-ambasadorem-butelek-filtrujacych-marki-dafi/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ