Monday, July 15, 2024
Home / Kultura  / Mamo, a daleko jeszcze?…

Mamo, a daleko jeszcze?…

Włącz opcję OFF w aplikacji marudzące dziecko poprzez najnowszy dzieckouciszacz: audiobook z bajkami, które czyta Edyta Jungowska: Jung-off-ska

Włącz opcję OFF w aplikacji marudzące dziecko poprzez najnowszy dzieckouciszacz: audiobook z bajkami, które czyta Edyta Jungowska: Jung-off-ska

Jak poradzić sobie z marudzącym maluchem w podróży? Co zrobić, kiedy nasze dziecko nie potrafi jeszcze czytać? Jak zminimalizować częstotliwość pytań typu: „Daleko jeszcze?“ Znanym i sprawdzonym sposobem okazują się być bajkowe audiobooki. Wydawnictwo Edyty Jungowskiej – Jung-Off-Ska proponuje pięć różnych książek w wersji audio, które skrócą maluchowi czas podróży i zapewnią doskonałą atmosferę podczas wyjazdu całej rodzinie. Od teraz dostępne będą również w trasie – na stacjach paliw sieci Statoil.

Każdy rodzic, który choć raz podróżował z dzieckiem, wie, że to niełatwa wyprawa. Bez względu na to, czy jedziemy samochodem, pociągiem, czy lecimy samolotem – maluchy nudzą się potwornie, wiercą, za wszelką ceną chcą uwolnić się od pasów bezpieczeństwa lub co parę chwil zadają te same, niekończące się pytania: „Daleko jeszcze?“, „Kiedy dojedziemy?“, „Dlaczego to tak długo trwa?“, Mamo, zrób coś, nudzi mi się!“. Aby wyjazd na rodzinne wakacje nie był dla dziecka niekończącą się udręką, warto odpowiednio wcześniej przygotować się do wspólnej podróży.

Audiobooki, które nagrywa i wydaje aktorka Edyta Jungowska to znakomite interpretacje kultowych już książek dla dzieci szwedzkiej pisarki Astrid Lindren. Każda płyta to kilka godzin rozrywki i doskonałej zabawy, nie tylko dla dziecka. Oprócz pełnego ekspresji czytania, znajdziemy w nich błyskawicznie wpadające w ucho piosenki, doskonałą muzykę oraz dodatkowe bonusy – puzzle, książeczka do nieczytania czy też zabawne naklejki-wlepki.

Aby wyjść na przeciw potrzebom rodziców, Wydawnictwo Jung-Off-Ska zdecydowało się rozszerzyć dystrybucję swoich audiobooków o stacje paliw sieci Statoil. Od wakacji audiobooki o Pippi, Dzieciach z Bullerbyn czy Karlssonie z Dachu będzie można nabyć w trasie, podczas rodzinnego wyjazdu. Do doskonała wiadomość dla rodziców, którzy nie zdążą odpowiednio wcześniej zaopatrzyć się w tego nietypowego, ale mile widzianego towarzysza podróży.

Audiobooki Wydawnictwa Jung-Off-Ska świetnie sprawdzają się na wszelkich możliwych wyjazdach, zarówno tych krótkich, weekendowych, jak również dłuższych, prawdziwie urlopowych. Ale nie tylko! Z pewnością będą służyły jeszcze długo po powrocie z wakacji, tuląc dziecko do snu, czy wypełniając mu czas podczas deszczowych dni.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ