Monday, February 26, 2024
Home / Rozwój  / Dagmara Skalska i Master Yang – warsztaty redukcji stresu

Dagmara Skalska i Master Yang – warsztaty redukcji stresu

Są takie spotkania, które zmieniają życie. 14-16 września w Warszawie odbędzie się jedno z nich.

Dagmara Skalska i Master Yang, twórca Calligraphy Health System

Dagmara Skalska i Master Yang, twórca Calligraphy Health System (fot. czułe Oko)

Sztuka walki bez walki… czyli prawdziwy wojownik Shaolin zdradzi Polakom sekretną metodę obrony przed stresem. Poznaj ją, zanim seryjny zabójca dopadnie i ciebie.

– Kiedy go spotkałam zrozumiałam nareszcie, dlaczego chorujemy i czym jest prawdziwe zdrowie. Sprowadziłam Master Yanga do Polski, by zdradził sekret długowieczności Polakom i uwolnił ich od stresu i napięcia – mówi Dagmara Skalska, pisarka, blogerka, inspiratorka łącząca myśl Wschodu z myślą Zachodu.

Dagmara Skalska i Master Yang nakłaniają Polaków, by zaczęli stosować nietypową profilaktykę zdrowotną – serwisowanie narządów wewnętrznych, o którym opowiadała w „Mieśce Kobiet” w wywiadzie Nie czyń z życia dramatu .
Dagmara Skalska stworzyła kilka lat temu z mężem Tomaszem Skalskim Projekt Egoistka. Kiedy Tomek zmarł na nowotwór, Dagmara wkroczyła na drogę bardzo głębokiej przemiany (zobacz: Śmierć to początek), na której spotkała dwóch głównych nauczycieli: buddyjskiego mnicha Lamę i wojownika Shaolin Mastera Yanga. Na swoim blogu napisała:

– Spotykam się z Wami codziennie tutaj i na warsztatach. Wiecie, że jestem z wami zawsze szczera. Uczciwe odpowiadam, gdy pytacie mnie dlaczego Tomek umarł. Gdy dopytujecie, dlaczego się rozchorował odpowiadam: zabrakło serwisowania narządów wewnętrznych. Nie mogę czytać i słuchać o tym jak wielu z Was choruje wiedząc, że istnieje sposób, by rozwiązać wiele z tych problemów! Od cukrzycy po nowotwory. Wiem, że gdybyśmy trafili na Master Yanga i jego „organ serwis” wcześniej nasza historia potoczyłaby się inaczej…

O warsztatach z Master Yangiem Dagmara Skalska mówi tak:

Dlaczego coraz młodsi ludzie chorują i umierają? W mediach wciąż słyszymy doniesienia o znanych osobach, które zapadają na niebezpieczne choroby. Czy nasza odporność nagle spadła, czy to warunki się zmieniły? Kto odpowiada za tę zmianę? Statystyki dostarczają nam niepodważalnej odpowiedzi – my sami. A dokładniej seryjny zabójca, którego wyhodowała cywilizacja zachodu — stres. Jak z nim walczyć, by nie przegrać?
Wszyscy pamiętamy scenę kultowego filmu „Wejście smoka” w której wojownik Bruce Lee zapytany o technikę walki odpowiada: „to sztuka walki bez walki” – przemycając tym samym cenną filozofię Wschodu do popkultury Zachodu. 40 lat później (dzisiaj!) pojawia się drugi niezwykły wojownik Shaolin – Master Yang, który odkrywa przed ludźmi Zachodu tajniki zdrowia wielkich wojowników Wschodu. Daje ludziom system zdrowotny, który nie tylko zapewnia długowieczność, ale uwalnia od stresu i lęku. To lek na nasze cywilizacyjne schorzenia – stres, lęk, napięcie, wypalenie, presja, które są przyczyną wielu chorób, w tym nowotworów.

Proces Master Yanga jest unikatowym doświadczeniem

Otrzymujesz od niego klucz do zdrowia w postaci praktyki, która serwisuje narządy wewnętrzne – przywraca im właściwą temperaturę, ilość tlenu oraz sprawność. Jeśli nie spotkałeś wcześniej bezpośrednio Master Yanga nie możesz porównać tego, co proponuje do żadnej znanej metody – różnica tkwi w szczegółach. Nikt w Polsce nie naucza tej praktyki (jedynymi uczniami z Polski jestem ja oraz Marcin Wąsik, współautor książki „Egoizm to nie grzech! Pokochaj swój umysł”). Master Yang od wielu lat zajmuje się tematem narządów wewnętrznych, medycyną chińską i tajnikami organizmu. Pobierał nauki w klasztorze Shaolin. O pracy organów, wewnętrznej równowadze wie absolutnie wszystko, zarządza swoją energią, kontroluje prace organów i skanuje swoje komórki. Na świecie pracuje ze sportowcami, olimpijczykami, ludźmi chorymi na przewlekle choroby. Jego misją jest profilaktyka prozdrowotna i nauczenie ludzi jak osiągnąć długowieczność (od 500 lat w jego rodzinie jest przekazywana ta praktyka. Wszyscy z jego rodziny dożywają 100 lat).

Master Yang uczy jak „serwisować narządy”

Master Yang, mistrz Shaolin, twórca Calligraphy Health System, uczy jak „serwisować narządy” (fot. Czułe Oko)

Informacje szczegółowe

Warsztaty są niepowtarzalną okazją na spotkanie z mistrzem i poznanie systemu uzdrawiania od samego twórcy. Warsztaty mają charakter praktyczny nie zaś wykładowy — Master Yang nawiązuje bezpośredni kontakt z uczestnikami. Elementy wiedzy wprowadzane są pomiędzy praktyką w interaktywnej formie. Nauczysz się wykonywać pozycje (które następnie będziesz praktykować w domu) i wprowadzać swój organizm (narządy wewnętrzne) w stan optymalnej pracy poprzez przywrócenie właściwej temperatury w ciele, konfiguracji obiegu i cyrkulacji krwi, dotlenieniu komórek i organów i odblokowaniu obiegu energetycznego w ciele. System zdrowotny Master Yanga oparty jest na pracy z ciałem i połączeniu trzech obszarów. W każdy dzień pogłębiamy, rozwijamy pozycje i zrozumienie systemu. Warsztat jest całościowym, dlatego Master Yang rekomenduje udział w całości.

Weekendowy kurs Calligraphy Health System® z Master Yangiem i Dagmarą Skalską
14-16 września, Warszawa

ZAPISZ SIĘ

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Magdalena 27 sierpnia, 2018

    Stres to moje drugie imie ostatnio zestresowana byłam jak wysłam dziecko do świata mody gucci http://modelovedzieci.pl/dzieci-w-stylu-gucci/. Dużo łez oczywiście ze szczęścia, stresu ale i jakie wspomnienia.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ