Friday, July 12, 2024
Home / Kultura  / Dagmara Skalska: Trenuj umysł! [warsztaty, TRÓJMIASTO]

Dagmara Skalska: Trenuj umysł! [warsztaty, TRÓJMIASTO]

Niech twoje myśli przygotują się na niezły wycisk! Czas na prawdziwą gimnastykę umysłu

Wraz z premierą najnowszej książki „Fitness umysłu ze Skalską”, rusza ogólnopolska kampania pod tym samych tytułem. Treningi poprowadzi Dagmara Skalska, trenerka umysłu Polek autorka pierwszego w Polsce programu redukującego toksyczne myśli, emocje i relacje. Rozpoczynamy trening umysłu!

Fitness umysłu z Dagmarą Skalską / fot. materiały prasowe

Fitness umysłu z Dagmarą Skalską / fot. materiały prasowe

Wyświetlacz na wadze nigdy nie pokaże twojej prawdziwej wartości, a wyrzeźbione mięśnie nie dadzą ci siły, by osiągnąć trwałe szczęście. Chwyć życie we własne ręce. Zaprzyjaźnij się ze swoimi myślami i odkryj, że silny umysł jest najważniejszy, bez niego zdrowe ciało przypomina pusty pojemnik

Niech Twoje myśli przygotują się na niezły wycisk w 2017 ???? Nie mam litości dla ograniczających przekonań, myśli które Ci szkodzą, przez które czujesz się ofiarą, które zabierają Ci szczęście! Kup książkę 11 zaczynamy wielki ogólnopolski fitness umysłu ze Skalską! Książki zamawiamy tutaj: http://m.empik.com/fitness-umyslu-skalska-dagmara,p1132570490,ksiazka-p Swoje ciała trenujecie od dawna teraz czas na umysły ? Przyłączasz się? Daj znać na dole. Obiecuje Ci że ten rok będzie dla Ciebie wyjątkowy. Jak widzisz robię co mogę byś zrzuciła zbędny balast i odchudziła swoją głowę. Potrzebne tylko twoje chęci!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Projekt Egoistka (@projektegoistka)

Siłownia nie wystarczy, żeby spalić złe emocje i pozbyć się natrętnych myśli. Płyta z ćwiczeniami fitness nie rozwiąże życiowych problemów i nie uwolni cię od kompleksów. Czas na prawdziwą gimnastykę umysłu. Niech twoje myśli przygotują się na niezły wycisk.

Dzięki niemu nauczysz się zarządzać własną uwagą, zyskasz pozytywne nastawienie do życiowych trudności, zaczniesz skutecznie działać, zapanujesz nad myślami i emocjami, a przede wszystkim poczujesz psychiczny luz.

Cel treningu z Dagmarą Skalską:
– silny umysł
– mocne nerwy
– elastyczne myśli
– wytrzymała wola
– zero narzekania
– koniec z byciem ofiarą

Szczegółowy opis akcji fitness umysłu Polek 2017 znajdziesz pod tym linkiem.
Uwaga! Zostały ostatnie wolne miejsca na warsztaty w Trójmieście, które odbędą się już 11 lutego 2017 r. Dowiedź się więcej 

Patron medialny MK

„Miasto Kobiet” jest patronem medialnym wydarzenia

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ