Wednesday, July 17, 2024
Home / PARTNER MK  / Czym warto stylizować włosy w domowym zaciszu?

Czym warto stylizować włosy w domowym zaciszu?

Prostownica może być wykorzystana nie tylko do prostowania włosów!

kobieta prostuje włosy prostownicą

Najlepsza prostownica, czyli jaka? / fot. pixabay.com

Chyba każda kobieta lubi od czasu do czasu eksperymentować ze swoim wyglądem. Najprostszym i najmniej inwazyjnym sposobem, który pozwoli odmienić look będzie skorzystanie z prostownicy lub lokówki. Dzięki takim urządzeniom możesz w kilka chwil wyczarować zupełnie nową stylizację fryzury! Po utrwalaniu jej lakierem będziesz mogła cieszyć się nowym lookiem przez cały dzień!

 

Najlepsza prostownica, czyli jaka?

Marzą Ci się gładkie włosy? Chcesz uzyskać efekt wygładzenia? Prostowanie włosów to nieskomplikowany zabieg, który możesz wykonać w swoim domowym zaciszu. Czasy, w których konieczne było korzystanie wyłącznie z prostownic fryzjerskich już dawno minęły. Dzisiaj możesz z powodzeniem sięgać po takie sprzęty, które nie tylko zadbają o kondycję włosów, ale także zapewnią efekt pięknej tafli. Polecane są tutaj np. ceramiczne płytki. Regulacja temperatury powinna być dobierana indywidualnie w zależności od struktury włosów – pamiętaj jednak o każdorazowym zabezpieczeniu włosów np. z pomocą sprayu termoochronnego. Kolejna porada dotyczy tego, aby przed podjęciem zabiegu prostowania przyłożyć się do pewnej czynności, jaką jest rozczesywanie włosów. Dzięki temu łatwiej będzie Ci oddzielić konkretne pasma. Ceramiczna powłoka płytek to kolejny aspekt, który pomoże Ci uzyskać pożądany efekt. Najlepsza prostownica to taka, która będzie umiejętnie używana! Pamiętaj o jednokrotnym przesuwaniu sprzętem po włosach – lepiej będzie nawet od razu ustawić wyższą temperaturę, niż kilkukrotnie przejeżdżać po pasmach.

Prostownica może być wykorzystana nie tylko do prostowania włosów!

Prostownica do włosów może mieć więcej niż jedno zastosowanie! Sprawdzi się także przy stylizacji włosów, które z natury są proste. W jaki sposób? Otóż przy umiejętnym zastosowaniu można ją wykorzystać do kręcenia włosów bez konieczności posiadania lokówki! To wielofunkcyjne urządzenie, które z uwagi na równomierne rozprowadzenie ciepła sprawdzi się także do gęstych włosów. Po wydzieleniu pasm wystarczy zakręcić je na prostownicę i chwilę odczekać. Po ostrożnym rozwinięciu kosmyków uzyskasz efektowne loki! Jeżeli z natury Twoje włosy są całkowicie proste – lepiej będzie zainwestować w lokówkę. Zdecydowana większość kobiet nie ma jednak takiej tendencji – wówczas uniwersalnym rozwiązaniem okaże się prostownica, którą będziesz mogła wykorzystać na dwa sposoby w zależności od swoich potrzeb i preferencji.

Wybierz najlepszą dla siebie prostownicę i korzystaj z niej wedle upodobań!

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ