Monday, June 24, 2024
Home / PARTNER MK  / Czy Zippini.pl zamierza wprowadzić pierwszego wirtualnego stylistę do branży?

Czy Zippini.pl zamierza wprowadzić pierwszego wirtualnego stylistę do branży?

Ułatw sobie wybór!

fot. materiały prasowe

Porady stylisty mogą odmienić życie – zarówno uczuciowe, jak i zawodowe. Niestety, są zwykle dość drogie. Dlatego warto korzystać z porad wirtualnego stylisty na Zippini.

Na tego stylistę nie musisz wydać fortuny / fot. materiały prasowe

Jak stylizacja może odmienić życie uczuciowe? Bardzo łatwo. Wystarczy, że za pomocą nowego stroju i dodatków poczujesz się pewna siebie i piękna. Z takim podejściem o wiele łatwiej iść na udaną randkę lub spotkać kogoś nowego, niż wtedy, gdy nosimy brzydkie ubrania, które sprawiają, że czujemy się nieatrakcyjne. Również w życiu zawodowym można dużo zyskać dzięki nowej stylizacji. Dzięki temu, zachęcamy i jednocześnie zapewniamy, że najciekawsze inspiracje znajdziesz na stronie Zippini.pl. Porady stylistów pozwalają ubierać się idealnie do wymarzonego stanowiska. Dzięki temu nikt nie zarzuci nam, że nie nadajemy się do jakiejś pracy, lub że wyglądamy nieodpowiednio czy że po prostu nie umiemy się ubrać. Dobór odpowiednich strojów może też ułatwić Ci awans, bo na rozmowach kwalifikacyjnych będziesz wyglądać, jakbyś już miała stanowisko w kieszeni. Każdy z nas słyszał o kimś, kto nie dostał pracy lub został zwolniony, bo ubierał się niestosownie dla danego stanowiska. Porady stylisty on-line mogą zastąpić drogie usługi prawdziwego stylisty i znacznie ułatwić rozwój kariery.

fot. materiały prasowe

Wirtualny stylista Zippini

Porady stylisty on-line mogą też być bardzo pomocne w zwyczajnych, codziennych sytuacjach. Wiele kobiet ubiera się nieodpowiednio do swojej sylwetki, a przez to nie czują się atrakcyjne i w pełni wartościowe. Porady stylisty mogą pomóc walczyć z wieloma kompleksami, przez które wydaje Ci się, że do niczego się nie nadajesz. Dobry wirtualny stylista przekona Cię, że obfity biust czy chude nogi można uznać za wielki minus i z ich powodu rozpaczać, ale można też potraktować je jak swoje atuty i się nimi cieszyć. Można też za pomocą odpowiedniego stroju zakryć nielubiane miejsca, a podkreślić inne partie sylwetki. Wirtualny stylista Zippini ma fachową wiedzę odnośnie tego, jak ubierać się przy określonym typie sylwetki. Może ją też dopasować do konkretnej osoby i jej wieku, a także wziąć pod uwagę budżet, jakim dysponujemy. Osoba, która modą nie zajmuje się zawodowo, nie miałaby czasu ani wiedzy, by samodzielnie dokonać takich wyborów.

Co da Ci fachowa konsultacja na Zippini?

Z Zippini.pl warto korzystać zarówno wtedy, gdy znasz swoją sylwetkę, jak i gdy nie wiesz, jakiego jest typu. Znajdziesz tu bezcenne porady, które pozwolą Ci ubrać się idealnie. Do tego od razu będziesz mogła przejść do działu z ubraniami i kontynuować zakupy tak, by jak najlepiej pasowały do Twojej sylwetki. Przykładowo dziewczyny o figurze gruszki często ukrywają się pod zgrzebnymi ubraniami, które je pogrubiają. Na Zippini znajdziesz za jednym razem porady dla tego typu sylwetki, jak również ubrania z najlepszych sklepów, które możesz od razu kupić. Porady stylisty sprawiają, że możesz się dowiedzieć, że największym atutem figury typu gruszka jest jej talia, dlatego powinna wybierać fasony, w których to ona jest w centrum, a biodra i uda są zakryte. Figura gruszki jest bardzo kobieca, dlatego o ile tylko zostanie odpowiednio podkreślona, jest idealna i może kojarzyć się z największymi gwiazdami, jak Beyonce czy J. Lo.. Na dobrym portalu modowym znajdziesz stylizacje, które zrobią z Ciebie gwiazdę również w życiu codziennym.

Stylista podpowie Ci na zakupach

Porady stylisty wirtualnego pomogą Ci też, jeśli wahasz się przed zakupami. Możesz nie tylko dowiedzieć się, co kupić sobie, ale też jak zrobić przyjemność przyjaciółce lub mamie. Wirtualny stylista to idealny towarzysz zakupów dla mężczyzn, którzy nie umieją wybrać nic dla ukochanej kobiety i potrzebują pomocy. Podpowiedzą, jakie apaszki, bielizna i biżuteria są obecnie modne. Mogą też dobrać nowe rzeczy do tych, które już masz w szafie. Dzięki temu ulubiona marynarka zyska odpowiednią koszulę, a na miejsce starych spodni zyskasz nowe, niemal identyczne. Obecnie takie porady stylisty mogą być nieodzowne.

fot. materiały prasowe

Trudny wybór w świecie reklamy

Zewsząd atakują nas reklamy i nie zawsze udaje się je odróżnić od uczciwych recenzji. Dziś już nawet największe magazyny dla kobiet piszą teksty na zlecenie reklamodawców. Sprawia to, że często widzimy nowość, która podobno jest hitem i trudno nam ocenić, czy same wyglądałybyśmy w niej dobrze, czy nie. Od takich problemów nie są też wolne media społecznościowe. Zdjęcia na Instagramie często są sponsorowane, a do tego tak retuszowane, że trudno powiedzieć cokolwiek o danym stroju. Dlatego tym ważniejsze jest korzystanie z porad niezależnych specjalistów. Jeśli np. chcesz kupić kozaki letnie, możesz przeczytać tam sylwetki projektantów, poznać najmodniejsze fasony i kolory, znaleźć modne, młode marki i dopasować je do swojego codziennego stylu. Gama takich butów dostępnych w wyszukiwarce modowej to wszystkie kolory tęczy, każda wysokość obcasa i dowolny przedział cenowy. Warto orientować się w trendach by wiedzieć, które odpowiadają na jaką okazję, do jakiej figury i z którymi ubraniami będą komponować się najlepiej. Wiedzę na ten temat ma tylko doświadczony stylista.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ