Thursday, February 22, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Czy zastanawiałaś się kiedyś co daje nam prawdziwą radość?

Czy zastanawiałaś się kiedyś co daje nam prawdziwą radość?

Ktoś powie, że spędzanie czasu z rodziną i bliskimi lub spełnienie długo oczekiwanych marzeń. A Tobie co sprawia radość?

Kamila Hayder / fot. Anna Ciupryk

Ktoś powie, że spędzanie czasu z rodziną i bliskimi lub spełnienie długo oczekiwanych marzeń. Ktoś inny, że drobne rzeczy albo po prostu zdrowie i zapewnienie sobie dobrobytu. Teorii będzie tyle, ile jest ludzi na ziemi. Świat pędzi dziś tak szybko, że większość z nas tak naprawdę nie umie sobie odpowiedzieć na to pytanie. W pogoni za dobrobytem często zapominamy o sobie i o naturalnej potrzebie ruchu, która jest w każdym z nas. Często zagłuszana przez codzienne obowiązki, wymówki czy po prostu zwykłe lenistwo. Jest to klucz do codziennej dawki radości.

Kamila Hayder / fot. Anna Ciupryk

Kamila Hayder / fot. Anna Ciupryk

Ktoś powie, że kobietom jest ciężej bo dzieci, bo praca, bo dom i inne obowiązki. To całkowita racja! Ale tylko kobieta jest na tyle silna, żeby urodzić dziecko. W większości to kobiety potrafią się tak zorganizować, aby pogodzić codzienne obowiązki matki, żony, szefowej, itp. Więc dlaczego miałybyście nie wygospodarować choćby godziny czasu dla siebie? To nie jest prosta sprawa – wymaga dużej determinacji i wewnętrznej dyscypliny. Początki są trudne, ale efekty są warte podjętego wysiłku. Gwarantowane lepsze samopoczucie, piękna sylwetka, promienny uśmiech, dawka pozytywnej energii, która będzie nas napędzać do działania.

Jak najłatwiej zacząć? Na treningach Zostań Mistrzem z Miastem Kobiet. W gronie początkujących i tych już znających świat treningu. Ze znanymi kobietami, które podzielą się z Wami swoim doświadczeniem, ale przede wszystkim pod fachowym okiem trenerek. Zapraszam!

Kamilia Hayder

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ