Tuesday, March 5, 2024
Home / PARTNER MK  / Czy w obecnych czasach jest szansa, by przez internet znaleźć partnera?

Czy w obecnych czasach jest szansa, by przez internet znaleźć partnera?

Randki w sieci? Bezpieczeństwo przede wszystkim

portale randkowe kobieta ze smartfonem

Dobre portale randkowe, to te bezpieczne, weryfikujące użytkowników / fot. materiały portalu Erodate.pl

Portale randkowe są od dłuższego czasu jednym z najbardziej lubianych sposobów na poznawanie nowych ludzi. Ba, coraz więcej osób właśnie na portalach randkowych poznaje swoich partnerów! Jak zwiększyć swoje szanse w Internecie? Już podpowiadamy

 

Internet coraz częściej staje się częścią naszego życia, także tego intymnego. Wiele osób, które borykają się z problemem samotności, coraz częściej zastanawia się, czy jest szansa na znalezienie drugiej połówki właśnie w sieci. Stąd wzrost popularności portali randkowych, oferujących użytkownikom umawianie się na randki dla dorosłych, dzielenie się seksownymi zdjęciami i wiele więcej. Jednym z takich portali jest Erodate.pl ‒ jeden z największych portali randkowych dla dorosłych w Polsce, który jest znany niejednemu z nas 😉

Portale randkowe: gdzie i jak szukać odpowiedniego partnera/partnerki?

W sieci możemy znaleźć większe oraz mniejsze portale randkowe, które reprezentują różny poziom usług. Dzięki jednym możemy umówić się na randkę, a inne pozwolą nam na swobodne flirtowanie przez internetowy chat. Wszystko w zależności od tego, co preferujemy. Musimy pamiętać, że to nadal tylko i wyłącznie Internet, gdzie czekają na nas różne osoby, dlatego przed samym spotkaniem warto naprawdę dobrze poznać osobę, z którą mamy kontakt. Czasami spędzenie dłuższego czasu z daną osobą czy też kilka godzin przeglądania na kamerkach internetowych pozwoli nam na zweryfikowanie zamiarów drugiej połówki, a także dostarczy dodatkowych informacji o zamiarach osoby z którą finalnie chcielibyśmy umówić się na spotkanie w rzeczywistości.

Czy związki zawarte przez portale randkowe są trwałe?

Odpowiedź brzmi „tak”, natomiast pamiętajmy, że jest to kwestia bardzo prywatna i zależy od nas samych. Rejestrując się na taki portal, mamy pewien cel. Jedni z nas szukają tylko szybkiego flirtu i nie oczekują niczego poważnego. Inni, dołączając na portal, nastawieni są na znalezienie drugiej połówki i stworzenie trwałego związku. Wszystko zależy od tego, co chcemy osiągnąć oraz kogo spotkamy na swojej drodze. Obecne czasy pokazują, że bardzo wiele związków zaczyna się właśnie w sieci, a kończy na wspólnym życiu oraz założeniu rodziny. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, jest to kwestia w pełni prywatna i zależy od nas samych, lecz nie wykluczamy, że związek rozpoczęty w sieci może być trwały.

Czy randki przez Internet jest bezpieczne?

Tak! Natomiast musimy pamiętać, że nadal piszemy czy umawiamy się z osobami, których nie widzimy w rzeczywistości. Musimy dobrze zweryfikować osoby, z którymi mamy przyjemność spędzać czas na pisaniu, aby przed umówieniem się na spotkanie mieć pewność co do nich i zadbać o swoje bezpieczeństwo. Większość aplikacji czy też portali randkowych zapewnia weryfikację użytkowników, czy też wprowadziło weryfikację profilu zdjęciem, które potwierdza, że nie korespondujemy z botem czy osobą podszywającą się za kogoś, kim nie jest. Niestety wcześniej zdarzały się sytuacje, że na spotkaniu widzieliśmy osobę kompletnie inną od tej, która była na zdjęciach… Obecnie takie sytuacje w większości przypadków nie mają prawa bytu, natomiast nadal trzeba uważać!

Chcę poznać kogoś z zagranicy. Czy jest to możliwe?

Oczywiście nie ma najmniejszego problemu. Poważne strony czy też aplikacje mają w swojej ofercie propozycje zawarcia znajomości z osobami z zagranicy, np. z Niemiec czy Austrii. Nie ma więc większych przeszkód z zapoznaniem się z zagranicznymi ofertami, jeśli chcemy mieć partnera pochodzącego z zachodniej czy wschodniej części Europy. Wiele historii szczęśliwych par, które znalazły swoja drugą połówkę gdzieś za granicą, potwierdza, że internetowe randki nie mają granic, a znalezienie miłości międzykulturowej w obecnych czasach wcale nie jest takie trudne! Wszystko zależy od naszych chęci, a przede wszystkim preferencji kulturowych.

 

Podsumowując, Internet może być naprawdę świetnym miejscem do szukania swojego życiowego partnera. Aby takie poszukiwania były skuteczne, należy jednak spełnić kilka warunków. Przede wszystkim warto zarejestrować się na poważnym portalu randkowym, gdzie wszystkie profile są weryfikowane w celu eliminowania nierealnych i niepoważnych ofert. Musimy także uważać i pamiętać, że najważniejsze jest nasze szczęście w przyszłości, na które czasami lepiej troszkę poczekać i nie spieszyć się z podejmowaniem pochopnych decyzji. Internet to wspaniała rzecz, która daje szanse samotnym osobom na znalezienie szczęścia, natomiast nadal musimy być uważni i czujni, ponieważ sieć to także ogromne źródło niebezpieczeństw. Pamiętajmy o tym!

 

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ