Friday, April 19, 2024
Home / Moda  / Czy Vendoria jest Kobietą?

Czy Vendoria jest Kobietą?

Nowa porównywarka cen z różnych sklepów internetowych

Vendoria kobiece ma imię

Vendoria kobiece ma imię / fot. materiały prasowe

Moment zastanowienia nad własną naturą to niezwykły czas. W sposób świadomy zdarza się rzadko, bo mało kto siada sobie mniej, czy bardziej wygodnie i zaczyna się właśnie od teraz zastanawiać „kim tak naprawdę jestem”. W natłoku spraw, z których składa się codzienność trudno ująć chwilę samorefleksji. To nie to samo, co wpisać w harmonogramie dnia, w krateczce z określonym przedziałem czasowym hasło „czas dla mnie”

Archipelag Spraw

Choć było by tak najprościej i najbardziej skutecznie. A tu klops – myśli sobie płyną swoim nurtem, strumieniem lub całą rzeką tak, jak im się podoba. Wokół konkretnych spraw płyną sprawnie, konkretnie, zadaniowo. Kiedy jednak konkretne sprawy znikają szybciej lub wolniej za horyzontem czasu, potok myśli robi się coraz bardziej wielokierunkowy i o ile nie nadciągnie znów kolejna konkretna sprawa (czy archipelag spraw), może się zdarzyć, że myśli zaczną zahaczać o Odległe Tematy. I tak sobie myślę, że refleksja nad własną naturą jest częścią Odległych Tematów.

Bo mimo, że tak jak to rozumiem, nasza natura decyduje o tym, kim jesteśmy, co, w jaki sposób, kiedy, będziemy chcieli osiągnąć, gdzie dotrzeć myślą, wzrokiem, systemem pojęć, to dzieje się to decydowanie całkiem z naszej strony bezwiednie. I też, nie chodzi o takie rozumienie natury, które sprowadza ją do cech biologicznych – to raczej natura –tożsamość. Zbiór sposobów patrzenia na rzeczywistość, sposobów jej rozumienia, sposobów wyrażania siebie, tworzących unikalne „ja”.

Vendoria kobiece ma imię

Vendoria kobiece ma imię

Wypróbuj nową porównywarkę / fot. materiały prasowe

Można powiedzieć o niej, że ma kobiecy charakterek. Atakuje wzrok trochę czerwienią jak ktoś noszący czerwoną sukienkę w tłumie. Pragnie zostać zauważona i wie, że zasługuje na to. Nie lubi się jednak narzucać. Choć czeka, na swój moment, nie jest to czekanie bierne. Ciągle pracuje nad polepszeniem swojej kondycji, nad tym, żeby móc załatwić więcej i więcej spraw, zleceń. Żeby inni byli z jej pracy zadowoleni. Dzięki niej możecie też odpoczywać, odnaleźć wyczekiwany spokój wakacyjnej odskoczni z jednej strony lub tego, co zapewni momenty codziennego wytchnienia w ogrodzie.

I chyba wtedy zaczyna być zadowolona z siebie.

Pamięta o wszystkim. Nawet gdy inni zapomną, ona będzie pamiętać. Zrobi co do niej należy i da znać, że już jest gotowa.
Dla mężczyzn pozostanie technologicznym majstersztykiem. Kobiety mogą odnaleźć w niej to, co będzie je wyróżniać. Pozwoli pielęgnować ich kobiecą naturę.

Vendoria – to porównywarka cen z różnych sklepów internetowych. Wszystkie oferty, ceny, opinie w jednym miejscu.

Zobaczcie jak to robi vendoria.pl.

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ