Thursday, February 29, 2024
Home / Zdrowie  / Medycyna naturalna  / Czy są zioła na potencję i libido?

Czy są zioła na potencję i libido?

Ziołowe wsparcie dla naszych panów

zioła na potencję

fot. Stock Snap / Pixabay

Zaburzenia erekcji dotykają coraz młodszych mężczyzn. Szybkie tempo życia i towarzyszący im ciągle stres obniżają sprawność seksualną, wywołując liczne problemy w relacjach damsko-męskich oraz w sferze psychicznej panów. Problem można jednak rozwiązać, nie sięgając po niebieskie tabletki. Czy są zioła na potencję i libido?

 

1. Naturalne metody na zaburzenia erekcji
2. Zioła na potencję

 

Zaburzenia erekcji mogą mieć różne przyczyny. Jeśli nie są pokłosiem choroby fizycznej lub psychicznej, można spróbować walczyć z nimi w sposób naturalny, stosując zioła podnoszące popęd seksualny i pobudzające produkcję testosteronu.

Naturalne metody na zaburzenia erekcji

 

W procesie erekcji dużą rolę odgrywają hormony oraz inne związki odpowiadające za syntezę tlenku azotu, który wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych w ciałach jamistych prącia, a tym samym polepsza ukrwienie narządów płciowych. Związków tych nie trzeba dostarczać do organizmu w sposób sztuczny, np. w postaci suplementów diety ‒ równie dobrym sposobem jest picie naparów z ziół, takich jak:

 

• korzeń żeń-szenia, wykazujący działanie przeciwstresowe, pobudzające i stymulujące gospodarkę hormonalną,
korzeń maca, który zwiększa libido, podnosi liczbę plemników w ejakulacie i poprawia ich ruchliwość, zmniejsza problemy z erekcją i wspiera kondycję prostaty,
miłorząb japoński, bogaty we flawonoidy wpływające na zwiększenie popędu płciowego oraz powodujące rozluźnienie naczyń mięśni gładkich, co bezpośrednio wpływa na możliwość osiągnięcia i utrzymania erekcji,
lukrecja ‒ ta roślina wykazuje właściwości uspokajające i niwelujące działanie stresu, przez co zwiększa się ochota na zbliżenia seksualne.

Zioła na potencję

Zioła na potencję istnieją i wykazują dużą skuteczność, szczególnie wtedy, kiedy są stosowane regularnie. Z ich zażywaniem trzeba jednak uważać, ponieważ niektóre z nich po długim okresie użytkowania mogą wywoływać niepożądane reakcje organizmu, np. w przypadku korzenia żeń-szenia ‒ nadmierne pobudzenie. Mężczyźni borykający się z zaburzeniami erekcji mogą również zadbać o włączenie do swojej diety ziół mających działanie uspokajające i niwelujące skutki stresu.

Wiele osób woli jednak wziąć tabletkę, niż troszczyć się o odpowiednie parzenie i wypicie ziołowej mieszanki. Wówczas warto sięgnąć po ziołowe suplementy diety, dostępne na https://www.izielnik.pl/ziola-na-potencje-i-libido w wygodnej w użytku formie kapsułek, tabletek lub kropli. Przyjmowanie tych suplementów u wielu pacjentów zwiększa popęd płciowy i poprawia doznania seksualne.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ