Sunday, May 26, 2024
Home / PARTNER MK  / Czy markowe okulary na pewno są dobre?

Czy markowe okulary na pewno są dobre?

Nie tylko dla oczu

Markowe okulary

fot. Zoom Team / Adobe Stock

Czy opłaca się inwestować w markowe okulary, skoro w sieciówkach i na targowiskach oferowanych jest multum różnych, najmodniejszych wzorów? Jak najbardziej tak, ponieważ w przypadku tego rodzaju dodatku stylizacyjnego nie chodzi jedynie o design. Znaczenie ma najwyższa jakość w zakresie trwałości, ale również należytej ochrony oczu. Ciemne okulary mają przede wszystkim zabezpieczać wzrok przed szkodliwymi promieniami UVA oraz UVB. Poznaj więcej zalet markowych okularów

 

Maksymalna ochrona oczu

W przypadku okularów przeciwsłonecznych cena ma ogromne znaczenie. Lepiej zapłacić więcej, aby móc cieszyć się najlepszą jakością wyrobu. Markowe okulary dają gwarancję, że zastosowano w nich filtr UV 400, który całkowicie chroni wzrok przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Taka informacja jest zresztą podawana na każdym egzemplarzu przez producenta.
Co więcej, markowe okulary są trwałe, a szkła mogą zawierać polaryzację, która odbija odblaski i zwiększa komfort codziennego funkcjonowania w czasie bezchmurnych dni. Decydując się na taki zakup, jednocześnie zyskuje się również gwarancję ich należytej wytrzymałości. Delikatne oprawki nie ulegną zniszczeniu, nie wypaczą się ani nie porysują. Ponadto, na markowe okulary klient zawsze otrzymuje gwarancję.

Markowe okulary ‒ modny dodatek stylizacyjny

Gucci, Chloe, Dior i wiele innych domów mody od lat projektuje designerskie okulary. Projektanci doskonale wiedzą, jak ważny jest to dodatek stylizacyjny. Co ciekawe, moda na konkretne modele okularów zmienia się praktycznie w każdym sezonie. Oczywiście, traktując okulary premium jako inwestycję, dobrze jest wybrać jeden z modeli klasycznych, dzięki czemu można się nimi cieszyć przez wiele lat. Nie da się jednak ukryć, że prestiżowe marki stawiają na design, a okulary mogą dopełniać codzienny outfit.
Jakie okulary są dzisiaj w trendach? Aby się o tym przekonać, najlepiej jest poznać ofertę e-sklepu Eyephoria ‒ markowe okulary światowych prekursorów mody są w nim dostępne w szerokiej ofercie. Szczególną uwagę na pewno warto zwrócić na okulary z dużymi szkłami i grubymi oprawkami, jednak konkretny model należy dobierać do owalu twarzy i wedle indywidualnych preferencji.

Kiedy prestiż ma znaczenie

Tanie podróbki nie robią większego wrażenia, za to mogą sprawić, że cała stylizacja będzie wyglądać dość kiczowato. Te markowe wyglądają zawsze elegancko, szykownie, z klasą i po prostu luksusowo. Psycholodzy potwierdzają zresztą, że to właśnie dobrej jakości, drogie i markowe okulary z widocznym logiem uznanego, światowego domu mody czy projektanta, dodają pewności siebie, dowartościowują i pozytywnie wpływają na wizerunek.
Jeśli stawiasz na markowe okulary, wybierasz tego rodzaju gadżet, który będzie w pełni chronił Twoje oczy, ale stanowił także dopełnienie codziennych stylizacji. Kupuj tylko w dobrych salonach optycznych, również tych online. Dzięki temu masz pewność, że nabywasz okulary oryginalne, z niezbędnymi atestami i certyfikatami jakości.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ