Thursday, June 20, 2024
Home / Miasto Miłości  / Czy korekta rozmiaru pierścionka zaręczynowego jest możliwa?

Czy korekta rozmiaru pierścionka zaręczynowego jest możliwa?

Jeśli narzeczony źle dobierze rozmiar pierścionka zaręczynowego dla Ciebie, po prostu się uśmiechnij

korekta-rozmiaru-pierscionka-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Zaręczyny mają być idealne – tego oczekują wszyscy zakochani i trudno się im dziwić! Wręczenie Ci dopasowanego pierścionka, który Ci się spodoba, ale także bez żadnych przeszkód znajdzie się na Twoim palcu, to kluczowy moment udanych oświadczyn. Jednak tej chwili obawia się większość mężczyzn planujących ten wielki krok… Zastanawiasz się więc, jak zawczasu dobrać rozmiar pierścionka zaręczynowego? I czy w razie potrzeby, „po fakcie”, będzie możliwa korekta rozmiaru pierścionka? Dowiedz się więcej i… odetchnij z ulgą!

Ile kosztuje korekta pierścionka zaręczynowego?

To, ile będzie kosztować korekta pierścionka i czy w ogóle jest ona możliwa, zależy przede wszystkim od miejsca, z którego pochodzi ozdoba. Warto więc upewnić się jeszcze przed zakupem, czy konkretny salon jubilerski oferuje korektę produktu w cenie. Na przykład marka ACLARI zapewnia swoim klientom dokonanie bezpłatnej korekty rozmiaru pierścionka. Zawsze możesz zasugerować swojemu facetowi, skąd podobają Ci się pierścionki – i problem z głowy! Jak jednak uniknąć konieczności jego korygowania?

Wystarczy dowiedzieć się więcej o wymiarach pierścionków, jakie nosi się na serdecznym palcu prawej dłoni. Łatwiej powiedzieć, niż wykonać… W związku z tym, że zaręczyny trzymane są zazwyczaj w tajemnicy, o rozmiarze pierścionka mężczyźni dowiadują się często dzięki subtelnej pomocy… przyjaciółki lub mamy! Zdobycie tej „magicznej” informacji bywa nieocenione. Drugi sposób jest znacznie prostszy – wystarczy, że ukochany dokładnie zmierzy jeden z pierścionków z Twojej szkatułki z biżuterią. Może warto więc ją zostawić otwartą i „na widoku”…?

Jeśli wspólnie oglądacie pierścionki zaręczynowe, a Ty nie jesteś pewna, czy wybrać mniejszy, czy większy model – postaw na drugą opcję. Lepiej, aby pierścionek zaręczynowy był luźniejszy, niż trudny do założenia i ściągnięcia.

Kiedy jest możliwa korekta rozmiaru pierścionka?

Jeśli w przypadku korekty rozmiaru „kiedy” oznaczać będzie „w czasie jak odległym od momentu zakupu”, również dużo zależy od salonu, z którego pochodzi biżuteria.

Nawet jeśli ozdoba idealnie pasuje do Twojej dłoni w chwili oświadczyn, ACLARI daje możliwość bezterminowej korekty pierścionka. Dostosowanie pierścionka jest możliwe bez względu na to, czy jest on za mały i więc wymaga powiększenia, czy też za luźny i konieczne jest jego zwężenie.

Nie zastanawiaj się i nie bierz pod uwagę tego, jak zmniejszyć pierścionek domowym sposobem. Powierz ewentualną korektę biżuterii doświadczonym złotnikom! Tylko oni odpowiednio poprawią pierścionek, jednocześnie nie uszkadzając przy tym kamieni czy samego kruszcu.

pierscionek-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Ile trwa korekta rozmiaru pierścionka?

To, na jak długo będziesz musiała rozstać się z symbolem Waszej miłości, zależy od wielu różnych czynników.

Jeśli jednak stawiasz na precyzję i sprawną realizację usługi – wybierz renomowany salon jubilerski, który dokładnie podaje liczbę dni potrzebnych na wykonanie korekty pierścionka. Godna zaufania marka działa także online. W takim przypadku informacje dotyczące przedziałów czasowych powinny być dostępne na stronie internetowej.

Zamawiając usługę korekty rozmiaru pierścionka, powinnaś otrzymać jasny komunikat co do tego, kiedy pierścionek zaręczynowy będzie gotowy do odbioru. Warto podkreślić, że w ACLARI trwa to maksymalnie 14 dni roboczych od momentu przyjęcia pierścionka.

Jak zgłosić i przekazać pierścionek zaręczynowy do korekty?

Jeśli wybrałaś salon, który działa zarówno w Internecie, jak i stacjonarnie, masz dwie możliwości.

  • Zanieść pierścionek osobiście do jednego z punktów stacjonarnych danego producenta.
  • Zamówić korektę pierścionka zaręczynowego za pomocą formularza online i przesłać produkt kurierem.

Firmy oferujące swoją biżuterię online zazwyczaj współpracują z konkretną firmą kurierską na specjalnych warunkach. Dzięki temu możesz być pewna, że paczki z drogocenną zawartością są w pełni bezpieczne. Jeśli jednak wolisz wizytę w sklepie stacjonarnym, salony ACLARI znajdziesz w Gdyni, Katowicach, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Wrocławiu oraz w Warszawie.

Potrzebujesz pomocy? Wybierz ACLARI!

aclari-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Doskonałym przykładem godnej polecenia marki jubilerskiej jest właśnie ACLARI. To producent biżuterii zaręczynowej, oferujący swoje produkty zarówno online, jak i stacjonarnie w największych miastach Polski.

Każdy, kto potrzebuje pomocy w doborze rozmiaru pierścionka, uzyska ją, kontaktując się z wybranym sklepem. Oprócz wysokiej jakości produktów i fachowego doradztwa ACLARI wyróżnia także misja tej marki – wszystkie diamenty wykorzystane w biżuterii pochodzą z rejonów wolnych od konfliktów.

ACLARI to piękne pierścionki, które wspaniale podkreślają to, czym jest prawdziwa miłość!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Antek 2 lutego, 2021

    Dlatego właśnie jubilerzy potrzebują odpowiedniego osprzętu, aby móc wykonywać wszelkie poprawki. Do takich robót potrzebne są między innymi kowadła, lupy, wiertła, a także odpowiednie wagi, wykorzystywane do ważenia elementów biżuteryjnych oraz drobnych kruszców.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ