Thursday, May 30, 2024
Home / Felietony  / Czy jesteś przedstawicielką nowego gatunku? Sprawdź!

Czy jesteś przedstawicielką nowego gatunku? Sprawdź!

Zachowawcza, racjonalna, a może ulegająca emocjom- jaka jest przedstawicielka nowego gatunku?

Przedstawicielka nowego gatunku wie, że przyszłość zależy od nas! / fot. Kaboompics

Czy jesteśmy świadkami powstania nowego gatunku? Niepostrzeżenie wyodrębniła się silna grupa, posiadająca cechy, które odróżniają ją od reszty populacji. Czy jesteś jedną z nich?

Przedstawicielka nowego gatunku wie, że przyszłość zależy od nas! / fot. Kaboompics

Przedstawicielka nowego gatunku wie, że przyszłość zależy od nas! / fot. Kaboompics

W Małopolsce rozwinął się nowy gatunek, którego cechami charakterystycznymi są ciągłe godzenie sprzeczności, niesłabnąca ciekawość oraz silny instynkt stadny. Przedstawicielka spowita krakowskim smogiem, chętnie testuje najlepsze restauracje w mieście, w celu rozwijania swoich kubków smakowych.
Między spotkaniami biegnie na manicure w pudrze oraz karboksyterapię. Już wie, jak zakończyć swój emocjonalnie wyczerpujący związek, po lekturze tekstu o pięciu sposobach na pozbycie się natrętnego faceta. To czego z pewnością nie można powiedzieć o przedstawicielce nowego gatunku, to zachowawczość. Wciąż dzielnie walczy z lękiem i oswaja nieznane. Życie ją ekscytuje, a zgłębianie jego tajników daje niemałą satysfakcję. Wie, jak ważne jest poznanie własnego ciała, dlatego chce się przygotować do zakupu pierwszego wibratora. Nie straszne jej także lata poprzedzające menopauzę. Chce czuć się pożądana i spełniona, dlatego nieobce są jej tematy związane z seksem. Posiada również romantyczną duszę, która domaga się uwagi, stąd zainteresowanie romansami (dla dorosłych) i filmami na Walentynki.
Dba o swoje ciało, zdrowo się odżywiając, a także duszę, testując przepis na amerykańskie donuty. Wieczorami czyta najlepsze blogi wegetariańskie, ciekawostki historyczno-erotyczne, a także interesuje się jasnowidzeniem i samorozwojem. Posiada instynkt stadny, który najsilniej ujawnia się podczas spotkań Klubu Miasta Kobiet. Cechuje ją solidarność ze swoim gatunkiem.
Czy boi się przyszłości? Przedstawicielka nowego gatunku wie, że przyszłość zależy od nas! Od mądrych kobiet, które mają odwagę mówić, co myślą i żyć w zgodzie ze sobą.

Maria Pruszyńska

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ