Monday, May 20, 2024
Home / PARTNER MK  / Czy depilacja laserowa jest dla Ciebie? Przekonaj się za darmo!

Czy depilacja laserowa jest dla Ciebie? Przekonaj się za darmo!

Odbierz darmowy zabieg depilacji laserowej na pachy i pozbądź się wszelkich wątpliwości!

Słysząc wiele dobrego od znajomych o usłudze depilacji, zaczynamy szukać informacji o niej w internecie. Pojawia się wtedy wiele pytań i wątpliwości, czy na pewno jest to usługa dla mnie. Od dziś odpowiedź jest prosta – przyjdź i przekonaj się na własnej skórze!

Odbierz darmowy zabieg depilacji laserowej na pachy i pozbądź się wszelkich wątpliwości!

Nowo otwarta sieć gabinetów Laser Depil oferuję usługi z zakresu depilacji laserowej. Nasz salon to gwarancja wykonania zabiegu przez odpowiednio przeszkolonych profesjonalistów pracujących na nowoczesnym laserze diodowym LightSheer Duet. Naszą ofertę kierujemy do osób, które mają dość codziennej depilacji, pragną cieszyć się gładką i piękną skórą na dłużej.

System pracy depilacji laserowej opiera się na wnikaniu wiązki lasera do melalniny gdzie zamieniana jest na ciepło niszczące macierz włosa -> części odpowiadającej za jego wzrost. Po pierwszym zabiegu większość osób zauważa zredukowanie ilości włosów w granicach 30 – 40%. Czym to jest spowodowane? Ile zabiegów potrzebujemy, aby efekt był zadowalający? Wiązka lasera niszczy tylko te włosy, które obecnie znajdują się w fazie wzrostu. Pozostała część owłosienia, będąca w fazie uśpienia i zaniku, jest niezauważalna przez światło lasera. Ilość zabiegów jest kwestią indywidualną, dobieraną na podstawie dokładnej oceny rodzaju i koloru owłosienia, która przeprowadzana jest bezpośrednio przed wykonaniem zabiegu. Zasada jest prosta – im włos ciemniejszy tym zabieg depilacji laserowej jest skuteczniejszy.

 

LaserDepil (3)

Depilacja laserowa wskazana jest dla osób, które borykają się z problemem wrastających włosków oraz powstawaniem ciągłych podrażnień i zapaleń okołomieszkowych. Na zabieg najczęściej decydują się kobiety, jednak depilacja laserowa jest to doskonała alternatywa
dla mężczyzn, którzy mają problemy z nadmiernym owłosieniem na plecach bądź klatce piersiowej. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są m.in. takie schorzenia jak bielactwo, łuszczyca, ciąża czy choroby nowotworowe.

Dokładny opis przygotowań do zabiegów, wskazań oraz przeciwwskazań dostępny jest na stronie internetowej Laser Depil.

Gabinety Laser Depil to gwarancja najniższej ceny depilacji laserowej w połączeniu z najlepszą jakością zabiegów. Nie czekaj – zimna to najlepszy czas, aby przygotować swoje ciało do urlopu letniego. Potrzeba tak niewiele, aby cieszyć się gładką skóra!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ