Sunday, July 21, 2024
Home / Moda  / Design  / Czerwień – kolor Mikołaja

Czerwień – kolor Mikołaja

Ostatnie dni listopada przed nami, a wystawy sklepów już mają świąteczne aranżacje. Czy poczuliście zaskoczenie (jak co roku ), widząc tak wcześnie bombki, gwiazdki, choinki i inne ozdoby mieniące się różnymi kolorami?

Ostatnie dni listopada przed nami, a wystawy sklepów już mają świąteczne aranżacje. Czy poczuliście zaskoczenie (jak co roku ), widząc tak wcześnie bombki, gwiazdki, choinki i inne ozdoby mieniące się różnymi kolorami? Założę się, że przez głowę przeszła wam jedna myśl: „dlaczego tak wcześnie…”. Prawdą jest to, że w listopadzie ciężko poczuć klimat gwiazdkowy, zwłaszcza że w tym roku jeszcze nie było nam dane zobaczyć pierwszych płatków śniegu. Nie wiem, czy macie podobnie, ale ja jak widzę pierwszy śnieg to zaczynam czuć świąteczny klimat.

Czerwień – kolor Mikołaja

Zdjęcie 1 z 9

fot. Atelier Wnętrza

Postaram się dostarczyć wam trochę inspiracji, jak stworzyć bożonarodzeniową atmosferę we własnym domu, abyście przygotowali się do tego już trochę wcześniej, unikając w ten sposób gorączki przedświątecznej.

Dziś skupię się na klasycznych kolorach świąt, a przede wszystkim na czerwieni w jej wszystkich cudownych odcieniach. Zachęcam was, abyście gotowe produkty dekoracyjne łączyli ze skarbami natury, czyli z szyszkami, gałązkami, kawałkami drewna, futerkami, płóciennymi workami, sznurkami. Bawcie się tworząc własne aranżacje.

[Not a valid template]

Pamiętajcie, że klimat gwiazdkowy to nie tylko pięknie ozdobiony dom. Zatem może i samemu warto skusić się np. na czerwone mięciutkie kapcie, czy sweter z reniferem, aby zarazić innych bożonarodzeniową radością.

Atelier Wnętrza, Kraków, ul. Długa 5

Zapraszam również na

naszą stronę internetową www.atelierwnetrza.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ