Saturday, June 22, 2024
Home / POLECAMY  / Czerwiec w rodzinnej atmosferze. Warsztaty, zabawy i sportowe emocje w Galerii Kazimierz

Czerwiec w rodzinnej atmosferze. Warsztaty, zabawy i sportowe emocje w Galerii Kazimierz

Nie tylko Dzień Dziecka

Galeria Kazimierz

fot. materiał Partnera

Występy taneczne, warsztaty, spotkanie z Minionkami, a także wielkie sportowe emocje – najbliższe tygodnie w Galerii Kazimierz upłyną pod znakiem wielu atrakcji dla rodzin z dziećmi

 

Już 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka odbędzie się edycja specjalna Małego Kazimierza. Tydzień później najmłodsi goście Galerii będą mieli okazję spotkać się z Minionkami. Z kolei 14 czerwca na placu zewnętrznym otworzy się Strefa Kibica EURO 2024.

Warsztaty plastyczne i występy z okazji Dnia Dziecka

Harmonogram czerwcowych wydarzeń w Galerii Kazimierz otwiera Dzień Dziecka. Już 1 czerwca (sobota) odbędzie się specjalna edycja Małego Kazimierza. Praktyczne warsztaty łączące naukę z zabawą od lat przyciągają małych odkrywców. Tego wyjątkowego dnia nie zabraknie występów tanecznych Egurrola Dance Studio, zajęć plastycznych, malowania buziek oraz uwielbianych przez dzieci ogromnych baniek mydlanych.

Wyjątkowe spotkanie z Minionkami

Tydzień później (8 czerwca) do Galerii Kazimierz zawitają Minionki. Z tej okazji pojawią się liczne atrakcje dla najmłodszych. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w Minionkowym Show, czyli muzycznym przyjęciu z udziałem Kevina, Stuarta i Boba – głównych bohaterów kultowego filmu. Tego dnia nie zabraknie również magicznych sztuczek w Laboratorium Gru oraz Minionkowego Kina, w którym odbędą się pokazy filmów krótkometrażowych. Dla łasuchów zostaną przygotowane pyszne Minionkowe Babeczki.

fot. materiał Partnera

Na najmłodszych gości Galerii będą czekać ponadto ścianka interaktywna i trzy wyjątkowe strefy: zabaw, wizażu i sportowa. W tej ostatniej dzieci będą miały okazję zagrać m.in. w minitenisa i piłkarzyki. Minionkowy dzień to doskonała okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia na fotościance lub nagrania filmu w Gifbudce 360. Wszyscy goście będą mogli ponadto wygrać atrakcyjne nagrody w Minionkowym Kole Fortuny.

Strefa Kibica EURO 2024 w Galerii Kazimierz

Cykl czerwcowych wydarzeń dla rodzin z dziećmi dopełni prawdziwe piłkarskie święto, czyli Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Na placu zewnętrznym Galerii Kazimierz transmitowane będą wszystkie spotkania fazy grupowej i pucharowej EURO 2024. Strefa Kibica otworzy się w dzień rozpoczęcia turnieju – 14 czerwca. To doskonała okazja, aby w rodzinnym gronie kibicować polskiej drużynie w meczach fazy grupowej. Z reprezentacją Holandii zagramy już 16 czerwca o godzinie 15:00. Z Austrią zmierzymy się 21 czerwca, a z Francją – 25 czerwca.

 

Wstęp na wszystkie wymienione wydarzenia w Galerii Kazimierz jest bezpłatny.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ