Monday, April 15, 2024
Home / #ZOSTAŃWDOMU  / Czego słuchać podczas kwarantanny? TOP 5 darmowych słuchowisk i audioseriali dla dorosłych

Czego słuchać podczas kwarantanny? TOP 5 darmowych słuchowisk i audioseriali dla dorosłych

Oto subiektywna lista poleceń. Dzięki tym produkcjom dorośli zaznają rozrywki na najwyższym poziomie

audiobuki za darmo

Nigdy nie miałaś na to czasu? Skorzystaj z darmowego dostępu do Klubu Adioteki / fot. Alex Gruber / Unsplash

Co robić podczas dwóch tygodni w domu? Nadrobić lektury i słuchać audioseriali. Audioteka poleca pięć najlepszych tytułów dla dorosłych

 

Oto subiektywna lista poleceń. Dzięki tym produkcjom dorośli zaznają rozrywki na najwyższym poziomie

 

 

1. Sierżant Cuff – słuchowisko, komedia kryminalna

Sierżant Cuff musi rozwiązać sprawę morderstwa, a jedyny trop, jaki trafia w jego ręce to tajemniczy kwitek do depozytu bankowego wydany pod fałszywym nazwiskiem. Co znajdowało się w skrytce? Dlaczego mężczyzna został zabity? Sierżant Cuff to mistrzowsko zagrana komedia kryminalna w wersji audio. W rolach głównych Borys Szyc i Olaf Lubaszenko.

2. Czarny Romans – audioserial dokumentalny

Siedmioczęściowy dokument odkrywa kolejne rozdziały z życia jednej z najbardziej tajemniczych warszawskich postaci – Jana Wiesława Polkowskiego, czyli Czarnego Romana. „Czarny Romans” to wielogłosowa opowieść uliczna, patchwork o niezwykłym człowieku, którego historia i tożsamość rozmywają się w wielości domysłów i często wykluczających się relacji osób, które znały bohatera na różnych etapach jego życia.

3. Recepcja – audioserial komediowy

Ten satyryczny audioserial Łukasza Orbitowskiego przypadnie do gustu wszystkim pracownikom korporacji i fanom serialu “The Office”. W rolach głównych usłyszycie Klaudię Mynarską, Dorotę Kolak i Annę Smołowik.

4. Anima – słuchowisko, thriller

Na komendę w małym miasteczku przychodzi lokalny listonosz, chcąc zgłosić zaginięcie dwudziestu pięciu mieszkańców pobliskiej wsi. Ich domy stoją puste, a po mieszkańcach ani śladu. Aspirant Jan Willer szuka racjonalnego wytłumaczenia. Czy jednak takie w ogóle istnieje? To pełna grozy i napięcia opowieść o sile tego, czego nie widzimy, czego boimy się najbardziej. W tej superprodukcji Audioteki wystąpiło czterdziestu lektorów, a w roli głównej Łukasz Simlat.

5. Sweet 90’ – słuchowisko muzyczne

Dziennikarka radiowa Anna Gacek zaprasza na sentymentalną wycieczkę w przeszłość. Do czasów diw wyciągających wysokie „C” na Titanicu, gardzącego sławą Kurta Cobaina oraz fenomenu Spice Girls. W sam raz dla dzisiejszych 30- i 40-latków, którzy chcą wspomnieć swoje młodzieńcze lata.

 

 

 

Wszystkie wymienione audiobooki, audioseriale i superprodukcje można odsłuchać w ramach usługi Audioteka Klub. Dostęp do usługi przez pierwsze dwa tygodnie jest bezpłatny.

Nowa aplikacja Audioteki dostępna jest na Androida i iOS.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ