Friday, July 12, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Czego faceci nie lubią w seksie

Czego faceci nie lubią w seksie

Nie dzisiaj, kochanie. Myślisz, że tylko ty zabierasz kompleksy do łóżka?

Nie dzisiaj, kochanie... / fot. materiały prasowe

Myślisz, że tylko ty zabierasz kompleksy do łóżka? W naszych głowach ukuło się przekonanie, że to my kobiety częściej odmawiamy w tych sprawach. Zapytałyśmy czterech facetów w stałych związkach o najczęstsze przyczyny tego, że nie mają ochoty na igraszki

Zbyt dużo planowania

– Mam wymagającą partnerkę. Chociaż uważam, że seks z nią jest wspaniały, to czasem miałbym ochotę pomyśleć tylko o sobie. Uprawianie miłości z nią to przedsięwzięcie, które wymaga planowania. Musimy mieć czas, nic nie może nam przeszkadzać. Czasami chciałbym pójść na większy spontan – Marek, 28 lat.

Za duży brzuch

– Ostatnio trochę się zapuściłem. Zima zrobiła swoje, czyli mięsień piwny. Prędzej czy później się go pozbędę, ale póki co, kiedy kocham się ze swoją partnerką, cały czas myślę tylko o tym. Staram się aranżować takie pozycje, żeby jak najmniej go prezentować. Straszny obciach – Jasiek, 34 lata.

Jej orgazm najpierw

– „Jej orgazm najpierw”. To hasło czasami sprawia, że zupełnie odechciewa mi się seksu. Chciałbym szybko pójść na całość, ale jak, kiedy jestem dżentelmenem…? – Krystian, 26 lat.

Seks po ciężkim dniu

– Czasami po ciężkim dniu, ostatnie o czym marzę to seks. Ale jak odmówić kobiecie? Wiem, że to głupio zabrzmi, ale są chwile, kiedy naprawdę muszę się ostro zmusić, żeby podołać. Łapię się na tym, że w takich momentach skupiam swoje myśli na liczeniu w pamięci. Chyba, dlatego, żeby szybciej zleciało – Mariusz, 40 lat.

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Jeranio 5 listopada, 2017

    No wiecie, moim zdaniem seks jest dobry na zmęczenie, tylko wtedy kobieta musi więcej działać 😀
    http://blendberg.com/pl/

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ