Wednesday, July 17, 2024
Home / PARTNER MK  / Czas na zmiany!

Czas na zmiany!

Czy warto inspirować się osobami, które mają dużo lajków?

Mistrzowskie wykorzystanie fenomenu mediów społecznościowych może być trampoliną do wielkiego sukcesu. Panująca od kilku lat moda na całkowitą zmianę życia poprzez nową dietę, nowe ciało i nowe stylizacje otworzyła wiele furtek do kariery. Najbardziej wiarygodne są osoby, które dają najlepszy przykład własnym życiem i wyglądem, są szczere, prawdziwe i do wszystkiego doszły same. Czy warto skorzystać z ich porad?

fitnes

happiness is easy? / fot. materiały prasowe

Metamorfozy z Sablewską

Maja Sablewska – była menadżerka gwiazd jest odpowiedzialna za kompletne metamorfozy wizerunku kobiet, których sylwetki prezentuje w autorskim programie „Sablewskiej sposób na modę”. Dziewczyna Wojtka Mazolewskiego i ceniona stylistka sama bardzo się zmieniła na przestrzeni kilku lat. Porzuciła sportowe ubrania, krótkie, nastroszone, ciemne włosy i postawiła na pełny makijaż. Sablewska jest wielką fanką tatuaży, lubi odsłaniać ciało, a zwłaszcza ostatnio – piękne długie nogi, czym jak podaje Party.pl – fani są zachwyceni!

Stylistka zmieniła również dietę, zrezygnowała z używek i zdecydowała się prowadzić zdrowy tryb życia. Wypiera się stosowania chirurgii kosmetycznej i plastycznej, a nowy wygląd, sylwetka są według specjalistki od wizerunku zasługą diety i pozytywnej energii. Program Mai jest motywacją do rozwoju dla kobiet, które są zagubione i nie potrafią odnaleźć własnego, spójnego stylu i poczuć się pewnie we własnej skórze. Uczy je, jak dobrze wyglądać, dbać o siebie i wreszcie czuć się szczęśliwą. Prawdziwa moda zaczyna się przecież głęboko pod ubraniem.

Nowe ciało z Chodakowską

Zmiana wizerunku jest silnie powiązana z długotrwałym procesem walki o wspaniałą sylwetkę. O zdrowy tryb życia i niesamowicie wyrzeźbione, wymarzone ciało, pomaga nam od kilku lat zadbać najpopularniejsza trenerka w Polsce, charyzmatyczna Ewa Chodakowska. Fenomenalna kariera trzydziestokilkulatki i ładna muskulatura sprawiły, że w krótkim czasie cała branża zaczęła jej zazdrościć i umiejętnie podsycać falę krytyki. Ewa, zwana killerką, niewiele sobie z tego robi i nieprzerwanie wydaje książki, płyty DVD z ćwiczeniami, ma swój klub fitness, prowadzi treningi na świecie, jest naczelną magazynu i występuje w programach telewizyjnych jako ekspert w swojej dziedzinie. To w Grecji, gdzie Chodakowska poznała swą wielką miłość, trenera personalnego i ukończyła kursy fitness, założyła profil na Facebook’u, który stał się tak popularny. Opracowała własną metodę ćwiczeń, którą promowała w najlepszy możliwy sposób – własnym zadbanym ciałem. Nie miała znajomości ani pleców w branży i do wszystkiego doszła sama. Kobiety pragnące zmian zyskały nową przyjaciółkę, podejmowały wyzwanie i masowo stawały się aktywne fizycznie. Programy treningowe działały i autentyczna Ewa trafiła do serc Polek. Zawsze podkreślała, że nie wolno sobie wszystkiego odmawiać, a przy stosowaniu diety ważny jest umiar. Chodzi bardziej o świadome wybory i równowagę, a na desery także ona sobie pozwala. Każdy ma chwile słabości, a wieczne wyrzeczenia nie gwarantują sukcesu. Po powrocie do ojczyzny zainteresowanie jej osobą rosło i została prawdziwą gwiazdą, która motywuje i nie poucza, stanowiąc inspirację nawet dla towarzyszącym partnerkom w ćwiczeniach mężczyzn.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ