Thursday, May 23, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Czas na szybki internet domowy – światłowód FTTH bez limitów

Czas na szybki internet domowy – światłowód FTTH bez limitów

Internet, który działa z prędkością światła? Tak, to możliwe!

szybki internet

Szybki internet w domu (fot. materiały prasowe)

Korzystając z internetu światłowodowego Orange, można surfować po sieci z prędkością nawet do 600 Mb/s! To nowoczesne rozwiązanie, które z każdym miesiącem zyskuje coraz więcej zwolenników. Wszystko dlatego, że światłowód FTTH jest nie tylko ultraszybki, ale też bezawaryjny, niezawodny i stabilny.

Internet bez limitów – idealne rozwiązanie do domu i firmy

Światłowód FTTH to rozwiązanie dla najbardziej wymagających internautów. Jego cecha rozpoznawcza to najwyższa jakość przesyłu danych, w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań internetowych. Użytkownicy korzystający z internetu światłowodowego, mogą osiągać prędkości nawet do 600 Mb/s! Takie prędkości, jeszcze do niedawna znajdowały się jedynie w sferze marzeń internautów. Pojedyncze włókno światłowodu ma ogromną pojemność informacyjną, to właśnie ona powoduje, że użytkownicy internetu mogą cieszyć się największą prędkością transferu. Wszyscy, którym zależy na komfortowym korzystaniu z sieci, bez odczuwalnych zakłóceń, powinni skorzystać z oferty internetu światłowodowego Orange: https://www.orange.pl/view/internet-domowy.

Od miedzianych kabli do internetu bez limitów

Światłowód to przezroczyste włókno z tworzyw sztucznych, w którym do przesyłania danych jest wykorzystywane światło. To powoduje, że użytkownicy FTTH mają zawsze zagwarantowany dostęp do najszybszego internetu na tym samym poziomie, bez względu na warunki atmosferyczne czy liczbę osób, która jednocześnie korzysta z sieci. W porównaniu do tradycyjnych, miedzianych kabli, światłowody są dużo tańsze. Koszty budowy infrastruktury FTTH są dużo niższe niż budowa miedzianej instalacji. Wszystko dlatego, że kable światłowodowe dostarczają sygnał internetowy bezpośrednio do klienta, bez konieczności używania urządzeń pośrednich, takich jak np. rozdzielacze lub wzmacniacze sygnału. Późniejsze utrzymanie i konserwacja tego rodzaju sieci, również są niższe.

Światłowód FTTH – stabilny i niezawodny dostęp do internetu

Internet bez limitów od Orange jest stabilny i niezawodny, a przy tym ultraszybki. Dzięki temu, że jest w pełni odporny na zakłócenia elektromagnetyczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne (śnieżyce, ulewy, burze), zawsze dostarcza sygnał tej samej jakości. Nie ma znaczenia, ile osób korzysta jednocześnie z sieci – odczuwalna prędkość dla wszystkich użytkowników zawsze będzie jednakowa. Stała prędkość transferu oraz doskonały sygnał optyczny to cechy typowe dla internetu światłowodowego, a jednocześnie nieosiągalne dla internetu dostarczanego za pośrednictwem tradycyjnych, miedzianych kabli.

Szybki internet domowy – bezinwazyjna instalacja

Instalacja internetu bez limitów nie wiąże się z drastyczną ingerencją we wnętrze domu, mieszkania czy firmy. Światłowód FTTH można zainstalować niemal bezproblemowo. Po podpisaniu umowy, klient umawia się na dogodny termin, w którym będzie mógł przyjąć technika, który zajmie się instalacją światłowodu. Doświadczony monter ma ze sobą wszystkie niezbędne do zainstalowania szybkiego, domowego internetu sprzęty: nowoczesny modem FunBox 3.0, kable itp. Monterzy zawsze starają się przeprowadzić instalację jak najmniej inwazyjnie – ograniczając do minimum ingerencję we wnętrze pomieszczenia i wybierając kolor kabli pasujący do wystroju. Cały proces trwa ok. trzech godzin i – co bardzo ważne – jest w pełni darmowy.

Światłowód FTTH – multifunkcjonalna technologia przyszłości

W zasięgu szybkiego internetu domowego jest obecnie blisko 2,5 miliona mieszkań, domów oraz firm. W planach Orange jest podwojenie tej liczby do końca 2020 roku. Dzięki inwestycjom sieci, coraz więcej osób może korzystać z bezawaryjnego i niezawodnego internetu światłowodowego. Warto zaznaczyć, że światłowód FTTH może być wykorzystywany nie tylko do udostępniania internetu, ale też do przesyłania sygnału telewizyjnego oraz telefonii stacjonarnej. Wszystkie te usługi, Orange oferuje w atrakcyjnym pakiecie Orange Love: https://www.orange.pl/love. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala zaopatrzyć gospodarstwo domowe we wszystkie najważniejsze usługi telekomunikacyjne, dzięki zawarciu tylko jednej umowy.

[artykuł sponsorowany]

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 메이저사이트 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More to that Topic: miastokobiet.pl/czas-na-szybki-internet-domowy-swiatlowod-ftth-bez-limitow/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ