Thursday, February 22, 2024
Home / Rozwój  / Biznes  / Cyfrowe Rewolucje – krok do sukcesu w sieci

Cyfrowe Rewolucje – krok do sukcesu w sieci

E-commerce od podszewki

cyfrowe rewolucje

fot. Chaay_Tee / Adobe Stock

Internet stwarza nieograniczone możliwości. Wie o tym branża e-commerce, która rozwija się w zawrotnym tempie. Prowadzenie e-sklepu w sieci oznacza dotarcie to dużo większej liczby odbiorców, a niżeli w sklepie stacjonarnym. Jeśli chcesz rozwinąć swój biznes w sieci lub przenieść go ze świata offline do online, koniecznie dołącz do Cyfrowych Rewolucji!

 

Cyfrowe Rewolucje to kampania edukacyjna przygotowana przez mBank z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, które chcą rozwinąć swój biznes w sieci. Na stronie Cyfrowych Rewolucji znaleźć można solidną dawkę wiedzy merytorycznej, która jest pomocna przy zakładaniu sklepu internetowego. Na zainteresowanych czeka również konkurs, w którym do wygrania jest wysoka nagroda pieniężna i nie tylko.

Kompendium wiedzy przygotowane przez ekspertów

Tym, co wyróżnia Cyfrowe Rewolucje, jest z pewnością rozbudowana część merytoryczna stworzona przez ekspertów z dziedziny e-commerce, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem i służyć poradą początkującym przedsiębiorcom. Porządnie przygotowana baza wiedzy:

 

• pozwala zapoznać się z rynkiem;
• uczy, jak skutecznie sprzedawać w internecie;
• uczy, jak zbudować swoją markę w sieci.

 

Kto może skorzystać z bazy wiedzy dostępnej na stronie Cyfrowych Rewolucji? Każdy, kto chce zdobyć lub rozszerzyć swoją wiedzę z zakresu e-commerce. Przyjazny układ platformy umożliwia wygodne filtrowanie, które pomaga dotrzeć do konkretnych informacji. Artykuły podzielone są według następujących kategorii:

 

• podstawy,
• marketing,
• obsługa klienta,
• produkty,
• logistyka,
• płatności,
• prawo,

 

Dostęp do bazy wiedzy jest darmowy.

 

Na stronie cyfrowerewolucje.pl dostępne są również inspirujące case studies firm, które w drodze do sukcesu napotkały problemy, ale z powodzeniem je pokonały i rozwinęły skrzydła w sieci. Dla osób, które wolą przyswajać wiedzę w formie audio lub wideo zostały przygotowane webinary.

Kurs skutecznej sprzedaży w Internecie

Kurs skutecznej sprzedaży w Internecie dostępny na stronie Cyfrowych Rewolucji jest dobrą okazją do uporządkowania swojej wiedzy. Podzielony na tematy i lekcje został przygotowany dla przedsiębiorców, którzy chcą sprzedawać produkty i dla tych, których interesują usługi sprzedawane w sieci. Zwieńczeniem kursu jest test podsumowujący zdobytą wiedzę.

Konkurs z nagrodami

Prawdziwą gratką dla małych i średnich przedsiębiorców jest konkurs zorganizowany przez Cyfrowe Rewolucje. Do wygrania są nagrody pieniężne, a także wsparcie usługowe dla wygranej firmy. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zgłoszenie, w którym zostanie opisany interesujący pomysł na e-biznes.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ