Saturday, April 20, 2024
Home / Kultura  / CUDowna kobieta biznesu

CUDowna kobieta biznesu

Czy pamiętasz o wszystkich trzech poziomach własnego rozwoju? Czy wiesz jak dotrzeć do głębokiej mądrości, która tkwi w każdej z nas?

Elitarny i ogólnopolski klub dla właścicielek firm – Lady Business Club zaprasza do udziału w prestiżowym wydarzeniu, w trakcie którego wyjątkowi eksperci i goście będą rozmawiać o CUDownej kobiecie biznesu. Ciało, Umysł, Duch – trzy poziomy rozwoju, które dopiero w połączeniu prowadzą do harmonijnego i świadomego stylu życia.

Czy pamiętasz o wszystkich trzech poziomach własnego rozwoju? Czy wiesz jak dotrzeć do głębokiej mądrości, która tkwi w każdej z nas?

Lady Business Club

Weź jedną lub więcej praktyk dla każdego z tych poziomów – ciała, umysłu, ducha – i ćwicz je wszystkie najlepiej jak możesz, indywidualnie i grupowo. Nie tylko na co dzień zaczniesz czuć się lepiej, ale radykalnie zwiększysz swoje szanse wejścia w twój najlepszy Stan, który jest twoją najgłębszą tożsamością i najgłębszym impulsem – Ken Wilber

W trakcie Wieczoru:

– Znajdziesz inspirację do działania i realizacji swoich pasji i marzeń.

– Otrzymasz drogowskaz jak przejść do Klubu WIELKICH Kobiet i zbudować potężnie oddziaływującą osobista markę

Dowiesz się jak harmonia trzech poziomów własnego rozwoju ciała, umysłu, ducha kształtuje przywództwo w biznesie i życiu osobistym.

Wieczór Biznesowy z Lady Business Club to budowanie szczerych relacji, zawarcie nowych kontaktów, jak również decyzja o dołączeniu do grona kobiet głośno mówiących o swoim sukcesie.

W sytuacji mniejszego dostępu kobiet do nieformalnych sieci kontaktów, w ramach których wymieniana jest większość istotnych informacji, należy stworzyć elitarny system wspierania i promowania siebie oraz własnych firm. Lady Business Club, pierwszy ogólnopolski klub powstał trzy lata temu i działa zgodnie z misją wspierania pozycji kobiet biznesu poprzez budowanie ich pewności siebie, doskonalenie kompetencji rozwoju zawodowego i osobistego oraz budowanie rozpoznawalności ich osobistej marki w świecie realnym oraz w internecie.

Lady Business Club skupia kobiety ceniące etykę oraz ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie. To również sieć budująca i skupiająca kontakty biznesowe. Klub przyciaga kobiety z Klasą, które pragną poznawać siebie, rozwijać i kształtować umiejętności, gotowe wspierać się, dzielić pasją i doświadczeniem.

Jeśli szukasz towarzystwa wyjątkowych kobiet z Klasą ze świata biznesu, czujesz, że masz coś ważnego do przekazania światu i chcesz dzielić się swoim doświadczeniem, ZAPRASZAMY. Nasi prelegenci to ogromna dawka energii oraz specjalistyczna wiedza zakresu promocji firmy, budowania marki, profesjonalnego wizerunku jak również budowania własnej przewagi ma rynku.

„Wylosuj swoje 5 minut” W trakcie spotkania zostaną wylosowane trzy osoby, które będą miały możliwość prezentacji siebie i swojego biznesu w trakcie trwania Wieczoru. Prezentacje ich sylwetek zostaną umieszczone w albumie „Kobiety z Klasą” na inspirującym FB Marka z Klasą.

W trakcie Wieczoru wystąpią:

DOMINIKA ROSTOCKA – architekt, designer, założycielka i współzałożycielka wielu firm z dziedziny designu i projektowania wnętrz, m. in.: Rotado Design, Atelier Architektury, Galeria „Art Room”, a ostatnio „Atelier Grzybowska 6/10”. Prezes i główny projektant firmy Creative Coop architects. Założycielka Fundacji Art&Mind, zajmującej się edukacją w dziedzinie sztuki i designu, a także rozwojem kreatywności wśród ludzi w każdym wieku.

W 2014 roku zainicjowała powstanie Szkoły Produkcji Wnętrz i Designu, której jest Mentorem i głównym wykładowcą. Zawodowo wyróżniana w Polsce i za granicą. W 2013 roku jej „Rezydencja pod Dębami” została nagrodzona w Londynie tytułem Best Interior Design w prestiżowym konkursie European Property Awards. W ciągu 15 lat kariery zawodowej zrealizowała kilkaset projektów wnętrz w Polsce i za granicą. Projektuje także wnętrza publiczne i zajmuje się konserwacją zabytków. Znakiem rozpoznawczym jej realizacji są oryginalne detale. Tworzy nie tylko projekty budynków i wnętrz, ale także wzory autorskich mebli i indywidualnych elementów dekoracyjnych. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej (akredytacja Royal Institute of British Architects) oraz Podyplomowych Studiów Konserwacji Zabytków na Politechnice Krakowskiej. Swoje zamiłowanie do detali zawdzięcza licznym pasjom artystycznym oraz dodatkowemu wykształceniu w zakresie rzemiosła artystycznego, rysunku oraz malarstwa. Zainteresowania: jeździ konno, od dziecka jeździ na nartach. Uwielbia lotnictwo, dalekie podróże, ekstremalne wyprawy. Pasjonatka dobrej kuchni, piękna i detali. Uwielbia majsterkować, tworzy płaskorzeźby, buduje makiety oraz prototypy artystycznych elementów do wnętrz.

PIOTR KAROLEWSKI – trener, właściciel Akademii I-Ching Tao, autor projektu „Samuraj Biznesu”.

Posiada 15 letnie doświadczenie w branży doradczej, w tym 13 letnie w realizacji i zarządzaniu projektami poszukiwań kandydatów na stanowiska wyższej i najwyższej kadry zarządzającej, zarówno w Polsce, jak i na terenie całej w Europy Środkowo- Wschodniej. Poprzednio Partner w jednej z najstarszych firm executive search w Polsce. Wcześniej pracował w amerykańskiej firmie doradczej pełniąc role Business Development Managera, Practice Leadera oraz Head of Recruitment.

Zainteresowania zawodowe Piotra dotyczą sposobów pozyskiwania i rozwijania talentów w organizacjach, stylów przywództwa oraz holistycznego podejścia do liderów wraz z rozwijaniem cech przywódczych. Od wielu lat prowadzi też badania na temat roli płci w środowisku biznesowym oraz relacji hierarchicznych pomiędzy kobietą i mężczyzną w kontekście zarządzania i przywództwa. Piotr promuje „samurajskie” postawy w biznesie uosabiające honor, uczciwość, lojalność oraz silny kręgosłup moralny i przeciwstawia je metodom typu „cel uświęca środki…”.

Maratończyk miłośnik kultury i filozofii Dalekiego Wschodu oraz kultur pre-Kolumbijskich.

EWA CZERTAK – pierwsza w Polsce ekspertka personal brandingu, która w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski. Twórca i Prezes Akademii (www.akademiamarkizklasa.pl), współtworzy Lady Business Club. Od 2004 Certyfikowany coach, Master Business Trainer, prelegentka konferencji dla kobiet, praktyk storytellingu, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką, prowadzi inspirujący funpage Marka z Klasą. Lubi aktywnie spędzać czas wolny z mężem, dwójką dzieci. Biega, jeździ na rolkach, jest maratończykiem, zgłębia sztukę jeździectwa, szuka wciąż nowych wyzwań i skutecznych dróg rozwoju. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

Swoje historie sukcesu opowiedzą m.in.:

KATARZYNA SELWANT – Psycholog olimpijski, wykładowca akademicki, mówca motywacyjny, szkoleniowiec i komentator wydarzeń sportowych. Autorka motywującej do działania książki „Zejdź z Kanapy. Odkryj swoją sportową ścieżkę” oraz wielu publikacji o tematyce sukcesu i osiągnięć oraz autorką.

Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Komisji Psychologicznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Jako jedyna kobieta, nominowany psycholog, na XXX Igrzyskach Olimpijskich Londyn 2012, przeżyła ze swoimi zawodnikami olimpijską przygodę od samego startu do mety.

Od ponad 10 lat uprawia zawodniczo curling – zimową dyscyplinę olimpijską i wraz z drużyną Cocktail zdobyła trzy razy mistrzostwo Polski. Jak sama mówi, sport nauczył ją, że: „Każdy z nas jest stworzony do rzeczy wielkich, budowania nowego i pomagania innym”. Optymistycznie patrzy w przyszłość, a wartości i zasady towarzyszą jej, na co dzień.

Do udziału w spotkaniu zapraszają:

EMILIA BARTOSIEWICZ – założycielka i prezes Lady Business Club – pierwszego w Polsce elitarnego klubu biznesowego dla właścicielek firm zainteresowanych budowaniem i rozwojem własnej marki. Współzałożycielka Akademii Marki z Klasą, ekspert budowania marki w sieci, twórczyni pierwszego w Polsce portalu biznesowego z klasą www.ladybusiness.pl.

EWA CZERTAK – pierwsza w Polsce ekspertka personal brandingu, twórczyni i Prezes Akademii Marki z Klasą (www.akademiamarkizklasa.pl), współtworzy Lady Business Club. Buduje na terenie całej Polski silne marki przedsiebiorczych kobiet. Certyfikowany coach od 2004, Master Business Trainer, prelegentka konferencji biznesowych, praktyk story telling. Autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką oraz prowadzi inspirujący fanpage Marka z Klasą.

18.11.2014, godz. 18:30, WARSZAWA, Atelier Grzybowska 6/10, ul. Grzybowska 6/10

Plan spotkania:

18:00 Rejestracja gości spotkania i networking

18:30 Przywitanie uczestników spotkania – Emilia Bartosiewicz – Lady Business Club, Ewa Czertak – Akademia Marki z Klasą

18:40 „Umysł Kobiety Biznesu” –

19:00 „Ciało, Umysł, Duch – jak to połączyć?

19:30 Przerwa na nawiązywanie relacji

19:50 Historie kobiet sukcesu: Katarzyna Selwant

20:00 Rozmowa z samurajem

20:30 Przerwa na nawiązywanie relacji

21:00 „Personal Branding – Do jakiego klubu należysz – Klubu zwyczajnych czy klubu Wielkich?” – Ewa Czertak – ekspert personal branding, prezes Akademii Marki z Klasą

21:30 Konkurs wizytówkowy i zakończenie oficjalnej części spotkania

Termin: 18.11.2014 r. godz. 18:30 – 21:30

Miejsce: Warszawa, Atelier Grzybowska 6/10, ul. Grzybowska 6/10.

Partner główny spotkania: SIXT Rent a Car, VOLVO

Partnerzy spotkania: Akademia Marki z Klasą, DeSabor, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Atelier Grzybowska 6/10, Mint Grey, Wydawnictwo Lingo, Feniks Spa, Balladine.com

Partnerzy medialni: Magazyn Dolce Vita, Firmer, Magazyn eStilo, Miasto Kobiet, kobiecepasje.pl,

WSTĘP: 45 pln płatny przelewem przed spotkaniem: Idea Bank, 40 1950 0001 2006 0190 8293 0002 lub 60 zł gotówką w dniu spotkania, członkinie Lady Business Club 20 pln

Wymagana wcześniejsza rejestracja: lady@ladybusinessclub.com Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona!

UWAGA: Pierwszeństwo mają członkinie Lady Business Club i ich goście

Więcej szczegółów: www.facebook.com/LadyBusinessClub

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ