Tuesday, September 21, 2021
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Crystal Harris – ostatnia żona założyciela Playboya, Hugh Hefnera

Crystal Harris – ostatnia żona założyciela Playboya, Hugh Hefnera

Dzień po tym, jak się poznali, zamieszkała w jego rezydencji.

Crystal Harris i Hugh Hefnera, załozyciel Playboya, portret

Ostatnia żona założyciela Playboya, Hugh Hefnera, Crystal Harris / fot. serge filk / flickr

Kiedy Crystal Harris zaczęła spotykać się z Hugh Hefnerem, mówiono, że jest poszukiwaczką złota i głupią blondynką. 34-letnia modelka była żoną 91-letniego założyciela magazynu Playboy przez pięć lat, aż do jego śmierci

Kim jest Crystal Harris

Była studentką psychologii, kiedy założyciel Playboya, Hugh Hefner, odkrył w niej coś wyjątkowego. Dzień po tym, jak się poznali, zamieszkała w jego rezydencji. Jej życie szybko stało się pełne luksusu, imprez z celebrytami i coverów Playboya. Crystal w jednym z wywiadów wspomina, że w pewnym momencie zaczęła tak bardzo polegać na Hugh Hefnerze, że poza nim nie miała innego życia. On sam powiedział jej, że kiedy zacznie robić rzeczy z dala od ich związku, będzie to koniec. Hugh oświadczył się w Boże Narodzenie w 2010 roku, ale Crystal była tak przytłoczona propozycją, że w pewnym momencie tymczasowo zerwali.

Crystal Harris – uciekająca panna młoda

W tym czasie Crystal na okładce Playboya zapowiadała nadchodzący ślub. Kiedy się wyprowadziła, było za późno na zmianę okładki, więc Hugh dodał na nią napis „uciekająca panna młoda w tym numerze”. Ostatecznie pogodzili się i pobrali w sylwestra, a Crystal powiedziała, że Hugh traktował ją od tamtego czasu znacznie lepiej do końca swojego życia.

 

Zobacz też: Hugh Hefner nie żyje. Oto 5 faktów, o największym playboyu Ameryki

 

Krytyka po ślubie z Hugh Hefnerem

 Crystal Harris była często oskarżana o poślubienie starszego o 60 lat biznesmena tylko po to, by zarobić. Na nieustający hejt w mediach społecznościowych odpowiedziała w wywiadzie dla brytyjskiej gazety The Sun.

„Atakują mnie wszystkie stereotypy. Ludzie nazywają mnie głupią, fałszywą blondynką, która była zainteresowana tylko pieniędzmi i która nie kochała Hefa. Cierpię na ataki z powodu mojego związku z nim, mojego wyglądu i mojej inteligencji.”

W wywiadzie mówi o tym, że zawsze ją krytykowano i atakowano, dlatego bała się wywiadów. Ze względu na różnicę wieku pierwszą rzeczą, o którą była zawsze pytana to jej życie seksualne.

Śmierć Hugh Hefnera, założyciela Playboya

Spadkobierczyni części majątku Hefnera w wywiadzie dla The Sun powiedziała, że wbrew opinii wielu osób bardzo dotknęła ją śmierć męża. Była w szoku, straciła najbliższą osobę i przez wiele tygodni nie opuszczała pokoju w rezydencji.

„Nie wiedziałam, co robić dalej, ponieważ byłam zakorzeniona w jego świecie i nie znałam nawet swojej własnej tożsamości”

Crystal nigdy nie została umieszczona w testamencie Hefnera, ale ponieważ w chwili jego śmierci byli małżeństwem, oznaczało to, że była uprawniona do znacznego wynagrodzenia. Otrzymała spadek w wysokości około ośmiu milionów dolarów, a także odziedziczyła dom o wartości pięciu milionów dolarów w Hollywood Hills, który później sprzedała. Ponadto jest wiceprezesem fundacji, którą Hefner założył. Resztę jego ogromnego majątku podzielono między czwórkę jego dzieci i różne organizacje charytatywne.

 

Angelika Kaczyńska

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach