Sunday, April 14, 2024
Home / Inne  / Crème de la crème współczesnej pielęgnacji skóry

Crème de la crème współczesnej pielęgnacji skóry

Marka OLAY przedstawia wielozadaniowy Regenerist CC Complexion Corrector krem na dzień.

OLAY Regenerist CC Complexion Corrector to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie aż trzy formuły pielęgnacyjne, by zapewnić skórze widocznie młodszy wygląd. / fot. materiał prasowy

Kolor i światło to elementy kreujące otaczającą nas rzeczywistość. To także jedne z najważniejszych środków artystycznego wyrazu. Są źródłem inspiracji w malarstwie, sztuce fotograficznej, filmowej czy w visual artcie. Światło i kolor stały się również przedmiotem badań naukowych dotyczących skóry. Jak wiadomo, nie tylko zmarszczki i linie mimiczne, ale również koloryt skóry i to, w jaki sposób odbija się od niej światło, wpływa na postrzeganie wieku danej osoby.

W poszukiwaniu zaawansowanej pielęgnacji, odpowiadającej na potrzeby kobiet powstał nowy OLAY Regenerist CC Complexion Corrector krem na dzień. To zaawansowany kosmetyk zawierający kompleks glukozaminowy, który skutecznie dba o kondycję, wygląd i równomierny koloryt skóry. Jest jedynym kremem CC na rynku z unikalną formułą zamkniętą w spiralnym kształcie, łączącą w sobie 3 kosmetyki: intensywne serum, krem nawilżający z filtrem przeciwsłonecznym SPF 15 oraz delikatny podkład. Dzięki temu regeneruje, nawilża i błyskawicznie wyrównuje koloryt skóry oraz redukuje widoczność zmarszczek już w 2 tygodnie.

OLAY Regenerist CC Complexion Corrector krem na dzień delikatnie kryje niedoskonałości, ujędrnia i regeneruje skórę. / fot. materiał prasowy

OLAY Regenerist CC Complexion Corrector krem na dzień delikatnie kryje niedoskonałości, ujędrnia i regeneruje skórę. / fot. materiał prasowy

Kosmetyki wielofunkcyjne, które nie tylko nawilżają skórę, ale również maskują niedoskonałości cery podbiły serca kobiet. Taką funkcję spełniały kremy BB, w oparciu o które została wprowadzona udoskonalona wersja kosmetyków – kremy CC. Charakteryzują się one silniejszą formułą odmładzającą, większym stężeniem składników aktywnych i wzmocnionym działaniem korygującym. Nowy krem OLAY Regenerist CC Complexion Corrector oferuje wszystkie atuty kosmetyków CC, dodatkowo w spiralnym kształcie łączy trzy fundamentalne dla wyglądu i kondycji skóry kosmetyki, umożliwiając natychmiastowe i długofalowe efekty. Intensywne serum, krem nawilżający z filtrem przeciwsłonecznym SPF 15 oraz delikatny podkład pomagają uzyskać nawilżoną, odżywioną, idealnie gładką i promienną cerę każdego dnia. OLAY Regenerist CC Complexion Corrector krem na dzień delikatnie kryje niedoskonałości, ujędrnia i regeneruje skórę – dzięki odpowiednim składnikom pomaga zwalczać ciemne przebarwienia i plamy. Dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: do jasnej i średniej karnacji.

Jak działa potrójna siła Olay Regenerist CC Complexion Corrector?

OLAY Regenerist CC oferuje zintensyfikowaną kurację na wszystkich płaszczyznach pielęgnacji skóry – silna regeneracja, wzmocnienie, ochrona i wyrównanie kolorytu w jednym kroku pielęgnacyjnym. Dzięki temu natychmiast, od pierwszego użycia, skóra odzyskuje świeży, zdrowy wygląd i blask, błyskawicznie wyrównany zostaje jej koloryt, a już w 2 tygodnie zredukowana zostaje także widoczności zmarszczek. Potrójna formuła kosmetyku zawiera:

– przeciwzmarszczkowe serum – wpływa na poprawę kolorytu skóry, wygładza i zmniejsza pory, redukuje widoczność zmarszczek, a także pomaga zapewnić skórze promienny i jędrniejszy wygląd. Zawiera idealne połączenie składników odmładzających: N-Acetyloglukozoaminy i Niacynamidu, które, tworząc kompleks glukozaminowy, pomagają odnowić i zregenerować wygląd skóry.

– krem nawilżający SPF 15 – z gliceryną i anty-oksydantami (wit. E), silnie nawilża i chroni naskórek. Filtr ochronny UVA/UVB pomaga zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry. Dodatkowo krem wspomaga działanie serum, zatrzymując jego składniki w głębszych warstwach skóry.

– delikatny podkład z pigmentami mineralnym – wyrównuje koloryt skóry, nadając jej naturalny, jednolity wygląd i zmniejszając widoczność ciemnych przebarwień.

Nasze badania pokazały, że ujednolicenie koloru skóry jest niezwykle istotne, by uzyskać młody i zdrowy wygląd skóry. Z wiekiem, staje się to wyzwaniem nie zawsze łatwym do osiągnięcia. Dlatego OLAY stworzył niezwykłą trójfazową formułę – jako rozwiązanie dla kobiet, które oczekują nieskazitelnej cery od pierwszego użycia – mówi Dr Frauke Neuser, ekspert naukowy OLAY.

Jak osiągnąć zdecydowanie młodszy wygląd skóry?

Czy kolor może wpływać na sposób, w jaki interpretujemy to, co widzimy? Naukowcy OLAY, poszukując najskuteczniejszych i najszybszych sposobów na walkę z procesami starzenia się skóry, przyjrzeli się zagadnieniu z szerszej perspektywy, włączając doświadczenia z obszaru psychologii percepcji. Przeprowadzone badania1 pokazały, że rozmieszczenie barwników na skórze ma wpływ na postrzeganie wieku kobiet. Nierówności i różnice w pigmentacji skóry oddziałują na ocenę młodości, atrakcyjności i zdrowia kobiecej cery. To zatem nie tylko struktura powierzchni skóry, ilość zmarszczek, ale także rozmieszczenie i koncentracja chromoforów (cząsteczek decydujących o barwie) odgrywają kluczową rolę w postrzeganiu kondycji skóry. Dlatego zwalczanie „tradycyjnych” oznak starzenia się skóry – zmarszczek, struktury naskórka i zwiotczeń – nie jest wystarczające, jeśli chcemy wyglądać zdecydowanie młodziej.

OLAY Regenerist CC Complexion Corrector to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie aż trzy formuły pielęgnacyjne, by zapewnić skórze widocznie młodszy wygląd. / fot. materiał prasowy

OLAY Regenerist CC Complexion Corrector to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie aż trzy formuły pielęgnacyjne, by zapewnić skórze widocznie młodszy wygląd. / fot. materiał prasowy

Jedną z kluczowych ról w walce o równomierny koloryt skóry odgrywa Acetylo-glukozamina – aminocukier będący pochodną glukozy, który odpowiada za odpowiednie nawodnienie naskórka. Ponieważ czysta glukozamina jest składnikiem mało stabilnym, dlatego w kremie OLAY Regenerist CC Complexion Corrector zastosowano N – Acetyloglukozaminę – stabilniejszą formę glukozaminy, bardzo dobrze tolerowaną i przyswajaną przez skórę. N-Acetyloglukozamina z Niacynamidem – znanym także jako witamina B3, niezbędnym składnikiem odpowiedniego funkcjonowania skóry – tworzą kompleks glukozaminowy obecny w  Olay Regenerist CC Complexion Corrector. Badania pokazują, że pomaga on zapobiegać hiperpigmentacji i normalizuje produkcję pigmentu, dając wymierne rezultaty w poprawie i wyrównaniu kolorytu oraz wygładzaniu powierzchni skóry. Ponadto wpływa na zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego i kolagenu, pomagając tym samym w utrzymywaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia i zwiększeniu naturalnych możliwości regeneracyjnych skóry. Korzyści płynące z wykorzystania kompleksu glukozaminowego w kremie OLAY Regenerist CC Complexion Corrector są nie do przecenienia:

– posiada intensywne działanie nawilżające, wpływa na produkcję kwasu hialuronowego i kolagenu w skórze, znacznie poprawiając jej kondycję,

– wspiera działanie przeciwzmarszczkowe, spłycając drobne zmarszczki, pomaga w walce z przebarwieniami, zapobiegając tworzeniu i gromadzeniu pigmentu w skórze, tym samym zmniejsza możliwość tworzenia plam pigmentacyjnych oraz rozjaśnia istniejące przebarwienia. Ujednolica i rozjaśnia nierównomierny i poszarzały koloryt skóry. Hamuje aktywację enzymu tyrozynazy, który jest kluczowym składnikiem w produkcji brązowego barwnika skóry – melaniny, co sprzyja unormowaniu ilości melaniny i w rezultacie rozjaśnia istniejące plamy oraz zmniejsza szanse na powstawanie nowych przebarwień,

– wykazuje właściwości antyoksydacyjne, walczy z wolnymi rodnikami

Spektakularne efekty już od pierwszego użycia

OLAY Regenerist CC Complexion Corrector to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie aż trzy formuły pielęgnacyjne, by zapewnić skórze widocznie młodszy wygląd: od pierwszego użycia – skóra jest silnie nawilżona i promienieje blaskiem, po 2 tygodniach – zmniejsza się widoczność zmarszczek, po 8 tygodniach – nierówności i plamy skórne zmniejszają się3. Co więcej, z przeprowadzonych badań konsumenckich3 wynika, że:

– 90% kobiet uznało, że ich skóra wygląda na bardziej promienną, tętniącą życiem,

– 89% kobiet zauważyło, że koloryt ich skóry stał się bardziej wyrównany,

– 87% kobiet zaobserwowało natychmiastową poprawę wyglądu i kolorytu skóry,

– 82% kobiet odkryło, że ich skóra stała się gładsza i bardziej nieskazitelna,

– 79% kobiet, które używały Olay Regenerist CC Complexion Corrector przez 8 tygodni, zdecydowałoby się na odroczenie w czasie terapii laserem.

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ