Tuesday, July 23, 2024
Home / Kultura  / Cracow Whisky Festival

Cracow Whisky Festival

Z colą czy bez? Na lodzie, czy kamieniach? Dowiesz się podczas największego w Krakowie festiwalu złotego trunku

Cracow Whisky Festival już 9 września! / fot. materiały prasowe

Druga edycja Cracow Whisky Festival odbędzie się już 9 września 2017 r. na krakowskim Kazimierzu w Starej Zajezdni przy ul. Wawrzyńca 12. Miejsce to jest w stanie pomieścić 1200 fanów złotego trunku

Cracow Whisky Festival już 9 września! / fot. materiały prasowe

Cracow Whisky Festival już 9 września! / fot. materiały prasowe

Na ten dzień czeka się cały rok, to moment spotkania z różnorodnością smaków szlachetnego destylatu. Był czas wódki, czas wina teraz mamy kulminacyjny czas whisky. Doceniamy kunszt jej wytwarzania, podoba nam się kultura jego spożywania, wolimy poznać dzięki niej inne sposoby picia alkoholu… dla smaku, a nie dla efektu.
Panie i Panowie, najwyższy czas zmierzyć się że swoimi percepcjami, gdyż whisky to sama przyjemność. Przewodzić nam będą znawcy doznań jakie spotkają nas przy degustacjach Master Class Whisky. Między innymi przedstawiciele firm importujących alkohole, sędziowie konkursów międzynarodowych lub sommelierzy, których zakres wiedzy obejmują nie tylko wina lecz także mocny digestif. W tym roku mamy niespodziankę. Do osób z branży alkoholowej dołączamy fankluby whisky, blogerów, oraz UWAGA! Panie zajmujące się Aqua Vitą.

Będą również licytacje, loteria wizytówkowa, a także konkurs na najlepsze whisky. W nim zaprezentowane zostaną najszlachetniejsza trunki, których na zwykłych półkach sklepowych na co dzień nie zobaczycie. Świetnie zapowiada się również konkurs barmański, w którym będzie mogli przekonać się, jakie cuda – pod względem wizualnym, jak smakowym – można wyczyniać z whisky.

Więcej szczegółów znajdziecie na www.cracowwhiskyfestival.pl. To tam można wybrać opcję zakupu biletu, rodzaj spotkania typu Master Class Whisky, lub wejście na strefę VIP.
Nad festiwalem pracujemy cały rok – mówią Grzegorz i Michał organizatorzy CWF. Warto przyjść i zobaczyć efekt ich pracy.

Co: Cracow Whisky Festival
Gdzie: Stara Zajezdnia, ul. Wawrzyńca 12, Kraków
Kiedy: 9 września 2017 r.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / cracow whisky festival
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ