Friday, July 19, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Bądź oryginalna, bądź sobą

Bądź oryginalna, bądź sobą

Jak ubierać się oryginalnie i niepowtarzalnie?

Wzór Ciastek / fot. CottonBee.pl

Dzisiejszy człowiek, szczególnie w mieście, jest cały czas w ruchu, ciągle zabiegany, zajęty. Rzadko znajduje czas dla rodziny, bliskich, a jeszcze mniej dla samego siebie. Zwykle stara się dbać o figurę, włosy, schludny ubiór. Nawet, jeśli stara się ubierać modnie, stylowo, to w zdominowanym przez sieciowe sklepy rynku nie ma wielu możliwości wyboru. Czy można więc ubierać się oryginalnie i niepowtarzalnie?

Wzór Ciastek / fot. CottonBee.pl

Wzór Ciastek / fot. CottonBee.pl

Oczywiście ktoś może powiedzieć, że wystarczy kupić sobie gotowy materiał, o preferowanym wzorze i kolorze, a następnie uszyć rzecz na zamówienie. Lecz trzeba pamiętać, że owe wzory i kolory gotowych materiałów są jednak ograniczone. Z kolei wiele firm od dawna oferuje drukowanie na t-shirtach czy bluzach zdjęć, rysunków, lecz nie dają możliwości nadruku konkretnego wzoru na całej powierzchni danego materiału. Coraz częściej pojawiają się też możliwości wybrania wzoru materiału z katalogu możliwych wzorów. Lecz i tym razem jesteśmy ograniczeni w liczbie dostępnych konkretnych szablonów. Czy można więc znaleźć coś bardziej indywidualnego, bardziej oryginalnego?

Na szczęście istnieją już tego typu rozwiązania. Na stronie sklepu internetowego z tkaninami CottonBee można samodzielnie zaprojektować własny i niepowtarzalny wzór, który zostanie profesjonalnie wydrukowany na całej powierzchni jednego z 6 rodzajów wysokiej jakości materiałów. Materiały posiadają certyfikaty, a składają się w 100% z bawełny. Nie ma minimalnej wielkości zamawianego materiału. Technologia, w jakiej drukowane są wszystkie materiały, jest przyjazna dla środowiska. Oto rozwiązanie problemu szarości i jednorodności naszych ubrań. Możemy zmienić zupełnie charakter naszej szafy.

Pastelowe góry / fot. CottonBee.pl

Pastelowe góry / fot. CottonBee.pl

W ten sposób możemy nosić na sobie ubrania z naszymi ulubionymi motywami, własnymi kompozycjami. Możemy drukować na poszewkach na poduszki czy kołdry zdjęcia naszych dzieci lub ich szkolne rysunki. Od tej pory nie musimy być skazani na niemal jednakowo wyglądające kolekcje ubrań z popularnych sklepów sieciowych. W ten sposób możemy nosić na sobie to, co chcemy, wyrazić w ten sposób naszą osobowość, lub choćby wyróżnić się z tłumu. Najważniejsze, że możemy być sobą i możemy być oryginalni.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ