Wednesday, May 29, 2024
Home / Moda  / Design  / Coold – designerskie lodówki na miarę Twoich oczekiwań!

Coold – designerskie lodówki na miarę Twoich oczekiwań!

Bohater ulubionego serialu? Budka telefoniczna? A może widok Paryża? Co znajdzie się na lodówce marki Coold zależy tylko od wyobraźni twórcy. W odpowiedzi na indywidualne potrzeby wymagających klientów powstały lodówki, których design nie zna granic,

Bohater ulubionego serialu? Budka telefoniczna? A może widok Paryża? Co znajdzie się na lodówce marki Coold zależy tylko od wyobraźni twórcy. W odpowiedzi na indywidualne potrzeby wymagających klientów powstały lodówki, których design nie zna granic, a jakość wykonania potwierdza 3 letnia gwarancja.

Lodówka Coold - Coffee

Zdjęcie 1 z 4

fot. materiał prasowy

Indywidualiści oraz miłośnicy unikatowych rozwiązań, lubią otaczać się przedmiotami, które są spójne z ich stylem życia. Do swojego wnętrza wyposażenie wybierają bardzo starannie, ponieważ poza funkcjonalnością ma ono wpisywać się w klimat miejsca, nadawać mu charakter. A wszystko po to, by wracając do domu, poczuć się jak u siebie, w pełnym tego słowa znaczeniu.

Od lat kuchnia to centrum życia towarzyskiego. To najlepsze miejsce do wielogodzinnych rozmów, spotkań przy kawie czy wspólnego gotowania z przyjaciółmi. Moda na aranżacje wnętrz zmienia się. Nowoczesne, przestronne wnętrze urządzone w minimalistycznym stylu to wciąż dominujący trend w aranżacji. Jednak powiększa się grupa świadomych konsumentów, których nudzi mainstreamowa monotonia i sami kreują przestrzeń w oparciu o swoje zainteresowania.

Marka Coold posiada w swojej ofercie lodówki z różnorodną grafiką w stylu retro o zabawnych nazwach m.in. Kibic Barcelony, Spiżarnia, Budka Telefoniczna lub Budka z Lodami. W zależności od wielkości mieszkania można wybrać jedną z dwóch propozycji: o pojemności 168 lub 210 litrów. Lodówka w stylu retro to dobry przykład na to, że wystarczy jeden element, by nadać kuchni niecodzienny wygląd.

Elementy retro pasują do każdego wystroju wnętrza: w nowoczesnych przestrzeniach pełnią rolę kontrastu stylistycznego, zaś w klasycznych wnętrzach – tworzą spójną całość kompozycyjną. Retro daje szerokie spektrum możliwości wszystkim tym, którzy lubią podejmować eksperymenty, by nadać przestrzeni indywidualny i niepowtarzalny wymiar. Inspiracji można szukać dosłownie wszędzie, niewyczerpalnym źródłem jest kultura i sztuka, przyroda, rozrywka, a także wyobraźnia klienta.

Przygoda marki Coold ze stylem retro to dopiero początek… ciąg dalszy nastąpi.

Cena lodówki marki Coold:

Model 168 litrów – 2399 zł brutto

Model 210 litrów – 3199 zł brutto

Zapraszamy na naszą stronę www.coold.pl

Weź udział w konkursie i wygraj lodówkę marki Coold

z grafiką zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie!

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ