Thursday, June 20, 2024
Home / Kuchnia  / Zestaw do makijażu mineralnego Colorescience Pro

Zestaw do makijażu mineralnego Colorescience Pro

Na polskim rynku pojawiła się marka oferująca linię wysokiej jakości kosmetyków Colorescience Pro do makijażu mineralnego - makijażu, który potrafi więcej

colorescience pro

Colorescience Pro - kosmetyki mineralne do makijażu

Na polskim rynku pojawiła się  marka  oferująca linię wysokiej jakości kosmetyków Colorescience Pro do makijażu mineralnego – makijażu, który potrafi więcej

colorescience pro

Colorescience Pro - kosmetyki mineralne do makijażu, który potrafi więcej

Na polskim rynku pojawiła się  marka  oferująca linię wysokiej jakości kosmetyków do makijażu mineralnego – Colorescience Pro. Colorescience to amerykańska firma stworzona przez Diane Ranger, prekursorkę w dziedzinie kosmetyków mineralnych, która jako pierwsza stworzyła koncepcję makijażu mineralnego zakładając w 1976 roku Bare Escentuals, a w 2000 roku Colorescience Pro.

Makijaż Colorescience Pro nie zawiera talku, olei mineralnych,  konserwantów,  alkoholi, emulgatorów, barwników, substancji zapachowych. Diane Ranger zależało na tym, aby stworzyć linię produktów do makijażu mineralnego, które – poza upiększaniem – będą pielęgnować i chronić skórę przed słońcem. Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła do swojej oferty sypki puder mineralny z SPF 50, który nie ma odpowiedników wśród kosmetyków mineralnych. Warto też wiedzieć, że kosmetyki Colorescience Pro mają rekomendację Narodowej Fundacji ds. Nowotworów Skóry.

Zestawy Startowe Colorescience Pro stanowią ekonomiczny sposób na zaznajomienie kobiet z koncepcją uzyskania efektu nieskazitelnej cery. Opiera się na wykorzystaniu czterech podstawowych produktów Colorescience Pro – Core Four. Baza pod podkład wygładza powierzchnię i ujednolica koloryt skóry, stabilny i długo działający puder mineralny przeciwsłoneczny SPF 30 chroni przed niemal całym spektrum promieniowania UV, sypki puder mineralny SPF 20 nadaje kolor, rozświetla cerę i ukrywa niedoskonałości, a mgiełka utrwalająca zapewnia utrzymywanie się tego wyglądu przez cały dzień, aż do wieczora. Produkty te nadają skórze idealny wygląd oraz ochronę przed szerokim spektrum promieni UV, która zabezpieczy ją  przed oznakami przedwczesnego starzenia się  skóry. Zestawy dostępne są w pięciu odcieniach, dostosowanych do każdego koloru i rodzaju cery.

Więcej na www.colorescience.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ