Sunday, April 21, 2024
Home / Inne  / Codzienna dawka energii z nowym napojem XS Power Drink Orange Kumquast Blast!

Codzienna dawka energii z nowym napojem XS Power Drink Orange Kumquast Blast!

Próbowałaś kiedyś, jak smakuje azjatycki owoc kumkwat? Teraz masz okazję!

XS Orange Kumquat Key Visual/ fot. materiały prasowe

W letnim okresie nie raz potrzebujemy zastrzyku energii, aby móc cieszyć się pogodą, urlopem i wieloma atrakcjami. Dlaczego nie zrobić tego smacznie i małokalorycznie? Firma Amway proponuję nowy smak z linii napojów XS Power Drink: Orange Kumquast Blast. Napój zapewnia pozytywną dawkę energii w połączeniu z wyśmienitym smakiem, dzięki czemu pomoże przetrwać nawet najtrudniejsze dni

Group shot XS Juiced + XS Power Drink Blast/ fot. materiały prasowe

Group shot XS Juiced + XS Power Drink Blast/ fot. materiały prasowe

Nowy napój z linii XS Power Drink charakteryzuje się orzeźwiającym smakiem owoców cytrusowych, głównie pomarańczy Kumkwat, która nazywana jest też „złotym pomarańczem”. Owoc Kumkwat pochodzi z Azji. Jego spożywanie działa niezwykle orzeźwiająco. Warto również dodać, że jest owocem niskokalorycznym – 100 gramów to około 70 kalorii.

XS Orange Kumquat Mockup No Drops/ fot. materiały prasowe

XS Orange Kumquat Mockup No Drops/ fot. materiały prasowe

Napój XS Power Drink Orange Kumquast Blast nie zwiera cukru i wyróżnia się wysoką zawartością witamin z grupy B (B3, B5, B6, B12), która stała się znakiem rozpoznawczym całej linii napojów XS Power Drink. Jedna puszka w pełni zaspakaja dzienne zapotrzebowanie na witaminę B. Zawarte w napoju witaminy z grupy B wspomagają utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego i w rezultacie przyczyniają się do lepszego samopoczucia. Produkt również odznacza się bardzo niska kalorycznością, jedna porcja (250 ml) zawiera jedynie 10 kalorii. Produkt jest szczególnie polecany dla osób, które prowadzą aktywny i intensywny tryb życia.

Składniki:

Składniki/ fot. materiały prasowe

Składniki/ fot. materiały prasowe

Cała linia napojów XS Power Drink charakteryzuje się wysoką zawartością witamin z grupy B oraz mieszanką energetyzujących składników, nie zawiera cukru. Na rynku dostępnych jest już 7 smaków: Tropical Blast z nutami owoców egzotycznych, Electric Lemon Blast o odświeżającym cytrynowym smaku, Wild Berry Blast z esencją z dzikich jagód, Mango Passion Blast o niezapomnianym smaku mango, Pink Grapefruit Blast o smaku różowych grapefruitów, Juice Power Drink Dragon Fruit Blast o orzeźwiającym smaku pitai oraz nowość Orange Kumquast Blast.

XS Orange Kumquat Key Visual/ fot. materiały prasowe

XS Orange Kumquat Key Visual/ fot. materiały prasowe

Produkty dostępne są w opakowaniach 12 x 250 ml w cenie 105 zł. XS Power Drink dystrybuowany jest wyłącznie przez firmę Amway.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ