Wednesday, May 29, 2024
Home / Kultura  / Wydarzenia  / Kolejna edycja Coaching Week przed nami

Kolejna edycja Coaching Week przed nami

Zarejestruj się już dziś.

coaching szkolenia warsztaty samorozwój psychologia biznes

Podczas tej edycji każdy znajdzie coś dla siebie. / fot. materiały prasowe

Wielkimi krokami zbliża się kolejna już edycja Coaching Week. Podczas tego ogólnoświatowego przedsięwzięcia będziecie mogli dowiedzieć się czym jest ta popularna dziedzina, a przede wszystkim poznać jej tajniki.

coaching szkolenia warsztaty samorozwój psychologia biznes

Podczas tej edycji każdy znajdzie coś dla siebie. / fot. materiały prasowe

XVIII Coaching Week organizowany przez International Coach Federation odbędzie się w dniach 16-22 maja. W Krakowie z tej okazji szykuje się szereg darmowych wydarzeń rozwojowych. Warto zarezerwować sobie miejsce na to wydarzenie już dziś, gdyż ich ilość jest ograniczona.

Z szerokiej gamy oferowanych szkoleń każdy znajdzie coś dla siebie. Organizacje biznesowe, właściciele firm oraz wszyscy ci, których po prostu interesuje samorozwój będą mogli wysłuchać interesujących prelekcji i doświadczyć coachingu w praktyce. Odbędą się warsztaty, sesje coachingowe, webinar a nawet publiczna obrona pracy doktorskiej.

Jeśli dotychczaj coaching wywoływał u was mieszane uczucia, to teraz będziecie mogli przekonać się czy to odpowiednia dla was forma rozwoju.

Szczegóły na temat wydarzeń znaleźć można na Facebooku ICF Kraków, stronie www.icf.org.pl oraz evenea.pl pod hasłem Coaching Week 2016 Kraków, gdzie równocześnie dokonuje się bezpłatnej rezerwacji.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ